вівторок, 5 квітня 2011 р.

Експеримент. Чи можу я заробляти грою в покер та ставками на спорт з нуля?

Ну що ж, багато хто чув, читав, чи знає особисто людей, для яких гра в покер та ставки на спортивні події є основним джерелом прибутку. Тобто вони працюють самі на себе, заробляючи гроші не виходячи з дому. Все що потрібно - це комп'ютер, інтернет та знання. І що починати заробляти таким способом можна, не вкладаючи в це власні кошти. То це правда чи ні? Вирішив перевірити на власному досвіді.

Спортивними ставками цікавлюся близько двох років, в покер граю порівняно недавно - з осені минулого року. Власні кошти в онлайн ігри не вкладав, грав тільки на виграні в різноманітних конкурсах та безкоштовних турнірах. Але якогось стабільно плюсового результату не вдалося досягнути. Вдавалося збільшувати виграну суму в кілька разів, а потім все програвав. Чому так? На мій погляд основна причина - це відсутність певного плану дій, конкретної мети та дисципліни. А без цього мати стабільні прибутки неможливо. Наприклад, пограв трохи в покер, потім вирішив трохи поторгувати на біржі, далі зробив кілька ставок, а програв - кидався відігруватися ризикуючи всією сумою...

Так ось, сьогодні вирішив все розпочати спочатку, з нуля. Та довести, або спростувати що можна заробляти на життя грою в покер та спортивними ставками практично з нуля. Думаю що трьох місяців буде достатньо щоб побачити результат.


Тепер ще трохи про те, чому саме покер та ставки на спорт. Розпочну з того, що людина, яка не володіє якимись спеціальними знаннями та немає досвіду роботи в тій галузі (наприклад, програміст, веб-дизайнер) може заробляти в інтернеті декількома способами. На мій погляд, основні це: 1. Власний блог/сайт/форум. 2. Копірайтинг та рерайтинг (написання та переписування статей та їх продаж). 3. Покер. 4. Ставки на спорт та торгівля на спортивній біржі. Звісно, якщо ні в чому з цього ви не розумієтесь - можна навчитись, інтернет до ваших послуг - інформації дуже багато.

По сайтах, блогах та форумах. Тут заробіток йде із контекстної реклами, банерів та рекламних посилань. Але щоб вам за це платили потрібно сайт/блог/форум з хорошою відвідуваністю (хоча б від 500 відвідувачів в день) та показниками ПР та ТИЦ (для форума головне відвідуваність). Щоб досягти таких показників та отримувати замовлення на рекламу, стабільно заробляючи, потрібно багато працювати над своїм блогом, розкручувати, часто та цікаво писати. Та й один блог не допоможе, потрібно декілька. І з моменту створення блогу до отримання постійних замовлень може пройти чимало часу, можливо пів року, можливо рік. Та й не факт що вдасться досягти бажаного результату та прибутків. Адже конкуренція занадто висока. Блогів мільйони. Безумовно потрібно тільки якісний контент. Але як самому встигати писати в 4-5 блогів, займатися їх розкруткою? Звісно що можна купляти контент, наймати людей, купляти посилання - але тут вже без фінансових витрат не обійдешся ніяк. Та й те, що потім блог буде прибутковий, ніхто ж не гарантує.

Написання та продаж статей. Тут також не все так просто. Можна писати статті та виставляти їх на продаж на спеціальних біржах статей, а можна на таких же біржах виконувати замовлення по написанню статей. Перший варіант. Тут пишете статтю, виставляєте на продаж та чекаєте доки її хтось знайде та купить серед кількох тисяч подібних статей. Потрібно багато та якісно писати та чекати доки вас помітять. Другий варіант. Братися за виконання завдань по написанню статей. Вам замовляють статтю на конкретну тему та з конкретними вимогами - ви пишете, якщо замовника все влаштовує - отримуєте гроші. Але оплата за такі статті мізерна. Якщо мінімальна ціна, за яку продають 1000 символів тексту - це 1 долар, то за такі замовлення платять по 20-30 центів за 1000 символів.

Тепер покер та ставки. Багато хто скаже що це не можна вважати заробітком, адже можна як заробити так і все втратити. Це дійсно так, але потрібно направити всі зусилля на мінімізацію збитків і думаю що прибутки будуть. Це як будь-який бізнес. Спочатку розробляєш бізнес-план, стратегію гри, вкладаєш гроші та отримуєш прибуток.

Отже, що я планую робити:
Покер
1. Виграти гроші в розмірі 50 доларів, беручи участь в безкоштовних покерних турнірах. Буду грати щоденні фріроли на GearPoker (призовий фонд 200 доларів), 24HPoker (призовий фонд 500 євро) та щотижневі приватні фріроли на Betfair та RedKing від сайту Інтеллбет (призовий фонд 100 доларів). Якщо ще знайду покерруми де проводяться фріроли з призами 200 і більше доларів - буду додавати до списку. Хто знає такі - пишіть в коментарях.

2. Грати кеш Хедзапи починаючи з мікролімітів 0,05/0,10 долара (думаю 50 доларів банкролу вистачить). Чому саме покер один на один? Тому що тут перемога більше залежить від уміння гравця, а не від удачі. Коли за столом сидить багато гравців то зажди є шанс що твою сильну комбінацію поб'є чиясь сильніша. Не раз таке спостерігав коли мої королі програвали сету трійок чи вісімок, при чому третя карта приходила на рівері. До того ж може просто не щастити, не буде йти карта, а блайнди будуть помаленько з'їдати стек. Доки буду набивати банк на фріроллах читатиму літературу по Хедсап покеру, дивитися відео та тренуватися в грі на умовні гроші.

Ставки на спорт.
1. Заробити стартовий капітал участю в конкурсах спортивних прогнозів. Поки що це сайт Інтеллбет (призовий фонд 750 доларів на 2 тижні) та Спорт Клуб (призовий фонд 500 доларів на місяць). Хто ще знає сайти, які проводять конкурси з призовим фондом більше 500 доларів на місяць - пишіть в коментарях.

2. Торгувати на біржі ставок Бетфейр. Існує велика кількість різноманітних стратегій та систем. Я вирішив зупинитися на торгівлі на біржі Бетфейр. На мій погляд тут є значні переваги над звичайними ставками. Торгувати можна банком будь-якого розміру. Хоча чим менший банк тим менші будуть прибутки. При зрівнюванні ставки вивільняються попередньо проставлені кошти і можна торгувати далі. Буду торгувати на футболі. На ринку ТБ/ТМ 4,5. Тут не важливо вгадати хто переможе в матчі, тут головне коли буде забито перший гол.

Термін проведення - 5 квітня - 1 липня 2011 року.

Про свої успіхи чи невдачі буду повідомляти регулярно. Перша частина експеременту буде завершена після побудови банкролу в розмірі 50 доларів в покері або торгівлі. Відвожу для цього півтора місяці. До 20 травня. Спитаєте, чому б просто не взяти 100 доларів та не внести депозит по 50 в покеррум та на біржу. Відповім. Так не цікаво. Хоча, якщо не вдасться побудувати банк безкоштовно то, можливо, і так спробую. Але поки що ні. Далі намагатимуся збільшувати банк. Якщо станом на 1 липня 2011 року буде дохід в покері або торгівлі (якщо вдасться отримати прибуток 150+ доларів), експеримент можна вважати вдалим. Якщо ні - то більше цим не займатимусь. І будуть праві ті, хто вважає що покер - це лотерея, а ставки на спорт просто розвага.

4 коментарі :

 1. В першу чергу бажаю успіхів в твоїх починаннях і не дивлячись ні на що, йти до своєї мети. Але, думаю, буде не зовсім коректно робити такі гучні заяви "можливо чи неможливо заробляти на покері/ставках". Спробую пояснити, що маю на увазі. Насамперед, фріроли мають мало що спільного з грою в покер (коли мова йде про заробіток, а не заради задоволення) і справа тут не стільки в сумі виграшу, а у відношенні гравців у фріролах до гри. Важко, практично неможливо підібрати якусь стратегію для фріролів, так як гра там не підлягає жодній логіці. Другий етап хедз-апи на мікролімітах. Тут теж, щоб робити більш-менш вірні висновки потрібно набрати дистанцію, надіюсь, запланованих $50 тобі вистачить, щоб набрати дистанцію і піднятись по лімітах, де гра більше піддається логіці.
  Ще раз успіхів!
  P.S. Набагато більше шансів дійсно заробити в покері, маючи мінімальний стартовий капітал, це шлях, схожий на той, яким пройшов я. За кілька місяців зміг з $50 без особливого досвіду гри заробити кілька тисяч доларів... Надіюсь, ти не проти, що коментар вийшов дещо більшим, ніж я планував? ;)

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую за побажання успіху. Я, напевно, трохи незрозуміло висловився. Ніяких гучних заяв робити не збирався. Вірніше було б так сказати - Чи можу я заробляти грою в покер та ставками на спорт з нуля? (підправлю заголовок) Якщо мені не вдається так заробляти то це ж не значить що нікому не вдається. Я впевнений, що є люди, які заробляють цим собі на життя. Ось про що я.

  Ну звісно, що я не розглядаю фріроли як джерело прибутку - я говорю тільки я джерело для стартового капіталу.

  Дякую за коментар. Пиши ще. Буду радий почути від тебе пораду.

  ВідповістиВидалити
 3. Тоді все зрозуміло, обов"язково зможеш )))
  Успіхів!

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.