неділя, 13 лютого 2011 р.

Betfair. Торгівля до початку гри

Біржа ставок Бетфайр надає великі можливості для заробітку. Єдине що потрібно - вибрати свою стратегію та вдало по ній грати. Таких стратегій є велика кількість. Хочу їх зібрати на цьому блозі та тестувати на прибутковість, поки що тільки віртуально. А потім подивитись, яка з них буде найвдалішою. Вірніше стратегію буду підбирати під свої результати.

Отже, сьогодні – це торгівля до початку гри. На перший погляд тут все просто. Потрібно тільки вірно спрогнозувати рух коефіцієнтів на ту чи іншу подію, наприклад на перемогу, нічию, ТБ і т.п. Обираємо матч, де, на нашу думку, коефіцієнт на перемогу однієї з команд буде зменшуватися. Ну наприклад, сьогоднішній матч італійської Серії А Палермо – Фіорентина. На мою думку коефіцієнт на перемогу Палермо буде зменшуватись. Зараз він становить 1,84. Ставимо 100 доларів. Далі потрібно зачекати коли коефіцієнт знизиться на певну кількість пунктів та поставити проти. Якщо все піде так як заплановано і коефіцієнт дійсно знизиться, я отримаю гарантований прибуток ще до початку матчу.

На перший погляд все просто. Але проблема в тому, як вірно визначити рух коефіцієнтів. Адже на біржі їх визначають самі гравці, а не біржа. І якщо коефіцієнт піде не в ту сторону, в яку плануєш – замість прибутку отримаю збитки.

3 коментарі :

 1. Якщо цікавить торгівля до початку матчу, то раджу попробовати зробити це на тенісі (за умови, що орієнтуєшся в цьому виді спорту). Часто було (принаймні раніше, коли я цим цікавився) ще до матчу виставити коєфіцієнти, наприклад, 1,95 з обох сторін і їх розбирали (а бувало, що і 1.8 П1 и 1.8 П2 розбирали, ото були часи :) )
  Завтра я запускаю новий покер-марафон і буду вдячний якщо в коментарях на мому сайті залишиш побажання успіху. Успіх в марафоні мені точно не завадить :)

  ВідповістиВидалити
 2. На тенісі ще не пробував торгувати. Читав, що прибуткова справа, якщо торгувати до інплей. Може спробую розібратися.

  Обов'язково зайду на твій сайт, цікаво що за марафон розпочинаєш.

  Щодо азартних ігор. Покер і торгівлю на біржі можна вважати азартними іграми?

  ВідповістиВидалити
 3. В деяких країнах (наприклад, в Україні) покер - прирівнюють то спорту і він, ніби, є видом спорту. Але в більшості країн це хоча і високоінтелектуальна, але азартна гра. Якби мова йшла про торгівлю на біржі форекс, то це легально (з точки зору гугла і його правил), а от бетфейр - азартна справа, так як там відбуваються ставки на спортивні події і заключення парі. Дуже висока ймовірність, що акаунти з адсенс заблочать, які вішають рекламу на сайти з гемблінгом. Якщо реклама висить ще на інших площадках, то на азартні ігри краще не вішати, так як в адсенсі блокують раз і назавжди без права відновити профіль.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.