четвер, 10 лютого 2011 р.

Новачкам на біржі ставок Betfair. Як не програти всі свої гроші

Нещодавно прочитав допис на блозі BURVIXA про помилки новачків на біржі ставок Betfair. Корисна стаття, адже сам пройшов через це та злив не один десяток доларів. Одже, якщо ви все ж таки вирішили заробляти гроші на Betfair і є новачками в цій справі, раджу перечитати допис кілька разів щоб не повторяти чужих помилок. Нижче, на основі статті BURVIXA, додам дещо із власного досвіду.
Перше. Потрібно перш за все усвідомити, що Бетфайр - це не джерело легких грошей, а важка праця. І досягти успіху там можна тільки багато працюючи. Біржу треба сприймати не як гру, а як свою роботу. Звісно, що можна зробити ставку і виграти гроші. Здається нічого важкого немає. Але це не показник. Про свою успішність на біржі можна говорити після 50-100 зроблених ставок. Ну або десь після 6 місяців торгівлі.

Друге. Потрібно вчасно зупинятися після декількох невдалих днів торгівлі, або програних підряд ставок. Кожен гравець рани чи пізно потрапляє в смугу невдач. І тоді, як не крути, нічого не виходить. Ось тут важливо зупинитися, а не продовжувати грати в надії швидко відігратися. Зупиніться, візьміть перерву на день-два. Обдумайте що робили не правильно. Якщо, керуючись емоціями, зразу ж кидатися відіграватися, забуваючи про свою стратегію, по якій грали, злив банку неминучий. Знаю з власного досвіду. От пішла така смуга... Програєш ставка за ставкою. І тоді ставиш всі гроші на якийсь нашвидкуруч придуманий експрес, сподіваючись все відіграти.... і втрачаєш все.

Третє. Часто буває важко сприймати гроші на вашому рахунку на біржі як справжні, а не якісь віртуальні. Втрачається розуміння що ті гроші також реальні, хоча вони, поки що, тільки на екрані комп'ютера. А віртуальні гроші легше програються, і розуміння того, що вони все ж таки були реальними, приходить пізніше, коли змінити нічого вже не можливо. Щоб не втрачати зв'язок з реальністю виводьте щомісячно виграні вами гроші, залишаючи стартовий капітал.

Четверте. Під час торгівлі на біржі не відволікайтеся сторонніми справами. Необхідно щоб ви були на самоті і ніхто вам не заважав.

П'яте. Не розпочинайте торгівлю напідпитку. В такому стані краще спокійно піти спати ніж на ранок знайти на своєму рахунку нулі.

Шосте. Організуйте своє робоче місце. Приберіть зі столу все зайве. Вимкніть всіляки аськи, скайпи. Налаштуйтеся на роботу.

Сьоме. Ніколи не розпочинайте працювати в поганому настрої.

Восьме. Частину заробленого витрачайте на допомогу рідним, близьким. Розуміння того, що ваша робота комусь потрібна, крім вас, здатна вирішити чиїсь проблеми, надає додаткового запалу.

Дев'яте. Якщо на біржі ви не займаєтесь торгівлею, а тільки ставками, то підійде і браузер. А для торгівлі краще використовувати спеціальне програмне забезпечення, наприклад, Гикстой.

Десяте. Не залазьте на ті ринки, де нічого не розумієте. Тобто, якщо завжди торгували на футболі і це у вас непогано виходить, то не потрібно пробувати свої сили на баскетболі чи хокеї.

Одинадцяте. Суворо дотримуйтесь обраної вами стратегії чи то торгівлі чи то ставок і не відходьте від неї ні на крок. Стратегій торгівлі чи гри на біржі Бетфейр є безліч. Оберіть ту, яка вам найбільше підходить, яка є найзрозумілішою для вас. Для цього потестуйте спочатку її на папері та не поспішайте грати на справжні гроші. Вивчіть всі нюанси. Наприклад, ви точно повинні знати що маєте робити коли заб'ють гол чи коли голів не буде зовсім. Коли коефіцієнт збільшується чи зменшується. Якщо по стратегії потрібно закривати ставку після 2 забитого м'яча то робіть це, навіть якщо у вас буде мінус та не тягніть далі сподіваючись що м'ячів більше не заб'ють.

Тему про біржу Бетфейр буду продовжувати. Вважаю що це один з найкращих способів заробітку в інтернеті.

2 коментарі :

  1. Гарні поради, при чому частина з них підходить не тільки для торгівлі на Бетфеірі, але і для роботи взагалі.

    >>Вважаю що це один з найкращих способів заробітку в інтернеті

    Цікаво, що ти вкладаєш в слово "найкращих"? Спосіб приносить гроші і при правильному підході непогані гроші, але все одно це високоризиковий спосіб заробітку, а чим більший ризик, те меньш стабільним є цей спосіб. Хоча, навіть цей спосіб заробітку можна перетворити на пасивний, а це великий плюс для заробітку...

    ВідповістиВидалити
  2. Don, ну в першу чергу для тих, хто розуміється на спорті. А також, в порівнянні з іншими способами заробітку в інтернеті, цей здатен приносити більший дохід. Тут я не можу порівнювати з доходом програмістів, веб-дизайнерів, просто не знаю цього, а от в порівнянні з написанням статей, чи продажем посилань з блогу то це точно. Хоча ризики тут значно вищі, згоден. Але, от пишеш статтю, тратиш годину-півтори, розміщуєш на продаж та чекаєш коли її куплять за 5-6 доларів. А на біржі такі ж гроші можна заробити і за декілька хвилин. Хоча не можу стверджувати що правий. Кожному своє. От я поки що не знайшов "свою" стратегію. Перепробув декілька, в результаті ось цих, помилок, про які писав в цьому дописі, гроші злив. Хоча здаватися не збираюсь.

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.