пʼятниця, 25 лютого 2011 р.

Betfair. Стратегія проти 0-0 в першому таймі

Ще одна стратегія гри на біржі ставок Бетфейр. Тут дуже важливим є вибір футбольних матчів. Обираємо матч, в якому, на нашу думку, в першому таймі заб’ють гол та приймаємо проти рахунку 0-0 в першому таймі, наприклад, 10 доларів. Якщо в першому таймі одна з команд заб’є гол – ми заробимо 10 доларів, якщо ж тайм так і закінчиться 0-0 то нам доведеться виплатити суму в 10 доларів помножену на коефіцієнт по якому приймали. Зазвичай, коефіцієнт на 0-0 в матчі приблизно 3,0 – 3,5.

Для гри по цій стратегії необхідно уважно вибирати матчі, адже щоб відіграти 1 програш потрібно 2-3 виграші. Як варіант, після кожного програшу потрібно збільшувати розмір наступної ставки щоб виграш перекрив минулий програш та ще й дав прибуток.

Тестував таку стратегію віртуально. Злив віртуальний банк в 100 доларів після кількох підряд невдалих ставок. Висновок такий: стратегія варта уваги, але потрібно дуже ретельно відбирати матчі,  мати великий банк, розпочинати ставки з мінімальної суми в 4 долари та збільшувати після кожного програшу і повертатися до початкової після виграшу.

__________________________________________________________________________________

Консалтингова фірма "Апстрім-Експерт" – це оцінка нерухомості, оценка земли, оцінка авто, юридичні послуги.

Ви живете в Дніпропетровську і вам потрібен сайт? Ardas -  создание сайтов в Днепропетровске.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.