субота, 22 січня 2011 р.

pokersavvy.com – ви граєте, а вони платять


Якщо вирішили спробувати заробляти гроші грою в покер то не спішіть відкривати рахунок в покер румі та вносити депозит. Є сайти, які дозволяють заробляти гроші навіть граючи просто в 0, тобто не програючи і не виграючи. Хоча для цього треба зареєструватися по їхньому посиланні та виконати умови отримання бонусу. Умови цілком реальні і на цьому можна заробляти…
Один із таких сайтів це pokersavvy.com. Отже, як це працює. Для початку реєструємось на цьому сайті. Потім обираємо покеррум, в якому у вас ще немає аккаунту. Закачуємо покер клієнт, реєструємося. Вносимо депозит. Свій нік в покеррумі реєструємо на сайті pokersavvy.com та чекаємо повідомлення про те, що він прив’язаний до pokersavvy.com. І починаємо грати, набираючи очки гравця в покеррумі тим самим виконуючи умови pokersavvy.com, отримуючи очки ще й від них, так звані savvy очки, які потім можна буде обміняти на справжні гроші, або придбати щось у їхньому магазині. Для кожного покерруму свої умови по мінімальному депозиту та кількості зароблених очок. Очки нараховуються відповідно до рейку, який забирає собі покеррум з кожної роздачі, в якій ви берете участь.
Наприклад, беремо Full Tilt Poker. Там потрібно буде внести мінімальний депозит в розмірі 50 доларів та набрати 375 Full Tilt очок. Під час гри в покер в цьому покеррумі вам будуть нараховувати по 1 очку за кожен долар зібраного рейку (тобто проценту від кожного банку, який забирає собі покеррум). А рейк цей залежить від лімітів на яких будете грати. Чим вище ліміти – тим швидше назбираєте необхідну кількість очок. Простіше кажучи щоб отримати 375 Full Tilt очок вам потрібно щоб із роздач, в яких ви берете участь, покеррум отримав дохід в розмірі 375 доларів. Після цього pokersavvy.com нарахує вам 1000 savvy очок, які ви зможете обміняти на 100 доларів або купити щось у їхньому магазині, наприклад програмне забезпечення для гри в покер, літературу, відеоуроки і тому подібне. Отже, внісши мінімальний депозит та виконавши умови ви отримаєте +50 доларів бонусу на перший депозит від Full Tilt Poker та +100 доларів від pokersavvy. Виконали умови одного руму – переходимо до іншого. А їх там, на даний момент, 31.
Тепер власні враження. Заробляти можна, але… Якщо вносити мінімальний депозит та грати по лімітах то відіграти ці очки буде непросто та дуже довго. Адже при депозиті 50 доларів треба розпочинати грати на лімітах до 30 центів, а рейк там набивається дуже повільно. Тут вже треба або грати одночасно декілька столів цілими днями або входити значним банком, ну десь доларів 500. Отже, якщо є бажання та терпіння, можна пробувати…

2 коментарі :

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.