субота, 15 січня 2011 р.

Розширення Google Chrome. Якими користуєтесь?

Сьогодні напишу кілька слів про розширення до браузера Google Chrome, якими користуюся. Їх небагато, всього чотири.
Це блокувальник реклами на веб-сторінках AdBlock.
Розширення, яке запам’ятовує закриті вами вікна в браузері Sexy Undo Close Tab – якщо випадково закрили потрібне вікно його можна повернути натисканням мишки на відповідну кнопку. Не знаю, скільки закритих вікон воно може пам’ятати, але до тисячі то точно – далі не пробував, очищав історію закритих вікон.
Ще одне корисне розширення для створення скріншотів веб-сторінок Webpage Screenshot. Може робити скрін як видимої частини веб-сторінки так і всієї. Є редактор отриманих зображень, де на скріні можна щось написати, намалювати або обрізати до потрібного розміру. Дуже зручно.
Ну і останнє - Yandex CY (TIC) & PR Viewer – показує показники відвідуваного сайту, ПР, ТИЦ, кількість проіндексованих сторінок в пошукових системах Гугл та Яндекс, хоча з Яндексом чомусь не працює – на всіх сайтах показує 0 проіндексованих сторінок.
А якими розширеннями ви користуєтесь?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Чи знаєте ви що купить нетбук в киеве можна в інтернет-магазині, не виходячи з дому. Це набагато зручніше ніж у звичайному.

6 коментарів :

 1. Я використовую rssfeeed timer twitter pagerank

  ВідповістиВидалити
 2. Андрій, дякую за speed dial. Поставив і собі. Дуже зручно.

  ВідповістиВидалити
 3. Я використовую
  Chrome SEO,
  RSS Subscription Extension,
  Ultimate Chrome Flag,
  Yandex CY (TIC) & PR Viewer,
  YouTube Options,
  Blog This,
  AccuWeather Forecast

  ВідповістиВидалити
 4. Невже ви ще не використовуєте lastpass?
  також полюбляю переглядити онлайн серіал ТББ тому користуюсь Turn off the lights

  ВідповістиВидалити
 5. smaxy, не користуюся бо не зберігаю паролі в браузері. Краще зберігати їх на папері у шухляді. Хоча, якщо потрібно, у Хрома є вбудована функція синхронізації закладок, паролів, розширень.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.