понеділок, 31 січня 2011 р.

Як розпочати грати в покер. Продовження


Першу частину читайте в попередньому дописі.

Другий варіант: отримати бездепозитний бонус. Деякі партнери покеррумів видають своїм гравцям бездепозитні бонуси - найвідоміший з них, це PokerStrategy.com. Про це писав тут. Вони дають безкоштовно бонус в розмірі 50 доларів. Також деякі покерруми під час проведення акцій роздають бездепозитні бонуси, але розміри їх значно менші. Та й громадяни України обмежені в отриманні таких бонусів, європейцям їх роздають значно щедріше і в більших розмірах.

Третій варіант: заробити стартовий капітал в інтернеті, наприклад, беручи участь в різноманітних конкурсах, або написанням статей чи чимось подібним. Тут все залежить від ваших талантів.

Отже ви обрали найбільш вдалий для вас варіант. Акаунт зареєстрований, депозит внесений. І ось тут найважливіше не кинутись зразу грати. Раджу спочатку роздивитись що там і як. Звикнути до програмного забезпечення покеррума. В перерві між цими діями читаючи літературу по покеру та передивляючись відеоуроки. Далі потрібно вирішити як будете грати - за кеш столами в безлімітний покер чи з фіксованим лімітом. А, можливо, у вас краще буде виходити грати в турнірах. Спочатку знайдіть свою гру. Не треба грати у все підряд. Нічого доброго з цього не вийде. Кожен покеррум крім гри на справжні гроші дає можливість грати ще й на умовні гроші. Починайте саме з цього. Хоча це не те саме що на реальні гроші, адже тут ви нічим не ризикуєте і граєте на "фантики". Але зрозуміти що у вас краще виходить, думаю зможете.

Граючи вже на справжні гроші притримуйтесь банкролл менеджменту, грайте суворо по лімітах. При стартовому капіталі в розмірі 50 доларів розпочинайте на лімітах по 10/20 центів. Спитаєте який сенс грати на такі копійки? А такий, що і на цих мікролімітах можна поступово збільшувати свій банк, в той же час як ризик програти весь депозит майже відсутній. При збільшенні банкроллу піднімайтеся вверх по лімітах. Коли із 50 доларів зробите 100 - тоді можна і на 15/30 чи 25/50 центів підніматися.

І на завершення ще декілька порад із власного досвіду. Сідайте за стіл з невеликою сумою, наприклад 5-10 доларів. Виграли 3-5 долари - вставайте із-за столу та йдіть за інший. Все програли, не засмучуйтесь і навіть не намагайтеся зразу ж відігруватися. Краще в цей день більше зовсім не грати. Наступного дня обов'язково виграєте.

Поставте собі мету на кожен день, наприклад, вигравати щоденно 10 доларів. І досягнувши її, не грайте далі. Виходьте з покерруму. Знаю, що це іноді важко зробити. Пішла карта, пішла гра, ви виграєте.... Виграли 10 доларів, хочеться ще більше, виграли 15... Ще хочеться.... І тут, в кращому випадку залишитесь при своїх. А якщо ще й кинетесь відігруватись.... А ще якщо пересядете на вищі ліміти щоб швидше виграти - злив банку гарантовано. Покер це така гра де треба контролювати свої емоції, бути уважним, грати по своїй стратегії ні на крок не відступаючи.

Удачі вам!

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.