понеділок, 31 січня 2011 р.

Як розпочати грати в покер


Я в покер почав грати зовсім недавно, десь у вересні минулого року. Спочатку було не зрозуміло сенсу цієї гри. Ну роздаються карти, в кого краща комбінація, той і виграв. Ось як просто, думав я. Для чого та купа літератури, відео, обговорення на форумах. Але коли почав грати, то зрозумів, що не все так просто. Мова йде про найпопулярніший різновид покеру - Техаський Холдем. Для плюсової гри потрібно не тільки вивчити комбінації карт та не плутати флеш зі стрітом, а ще й вірно оцінювати свої шанси та шанси суперників, розуміти що таке банкролл менеджмент, коли краще скинути карти, коли збільшити ставку, а коли піти ва-банк.

Отже, ви вирішили розпочати грати в покер. І грати не просто заради гри чи задоволення, але ще й для того, щоб потрохи заробляти. Що далі? Спочатку треба вирішити чи готові ви вкласти в гру власні кошти. Якщо виділити 50-100 доларів для гри для вас не проблема - тоді реєструйтеся в будь-якому покеррумі на ваш розсуд, внесіть гроші та починайте грати. Покеррум варто вибирати один з найвідоміших, щоб не було потім проблем з виплатами. А вибирати є з чого. До того ж майже кожен покеррум пропонує ще й бонус на депозит.

Є й інший, як на мене трохи кращий варіант - зареєструватися на одному із сайтів-партнерів покеррумів, наприклад pokersavvy.com чи freerollhunters.com та отримувати ще й від них бонуси. В цьому випадку граючи навіть в нуль можна буде отримувати прибуток на бонусах та рейкбеках (деякі покерруми повертають частину того доходу, який ви їм принесли).

А якщо немає грошей, або ви ще готові ризикувати своїми заробленими. Що тоді? Є декілька варіантів. Перший: заробити свій стартовий капітал у фріроллах, які регулярно проводять майже всі покерруми. Фріролл це турнір із справжніми призовими за участь у якому вам не доведеться нічого платити. Але у такого способу більше мінусів ніж плюсів. Зазвичай у фріролах грає велика кількість людей, від 1000 до 6-10 тисяч, а оплачується тільки перших 10-50 місць. Зрозуміло, що до призових дійти дуже складно. Можна грати ті фріроли щодня, зіграти кілька десятків, а то і сотень, витративши багато часу, і заробити всього кілька доларів.  Та й реєструватися доведеться не в одному покеррумі. Хоча, в плані набуття ігрового досвіду, то є непогано. Але тут треба враховувати що поведінка гравців у фріроллах відрізняється від поведінки у грі на справжні гроші. Фріролли це більше спосіб зрозуміти що таке покер, що таке блайнди, колли, рейзи, олл-ін.

(ПРОДОВЖЕННЯ ЧИТАЙТЕ В НАСТУПНОМУ ДОПИСІ)

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.