субота, 15 січня 2011 р.

Результати роботи з сайтом Отзовік

Раніше вже писав про те, що дізнався про сайт, який пропонує заробляти гроші написанням відгуків на різноманітну тематику. Вирішив перевірити наскільки це все реально. Ось результати.
Коротко про те що пропонує сайт otzovik.com. Реєструєтесь, пишете відгук про якийсь товар чи послугу, фільм, сайт і т.п. Але дозволяють писати тільки про те, в чому зацікавлені рекламодавці. Відгуків можна писати досхочу. Отже, пишете відгук, чекаєте коли його продивиться 1000 відвідувачів сайту та отримуєте свій чесно зароблений 1 долар.
Написав два відгуки. Один про цифровий фотоапарат, інший про відому біржу копірайтерів, рерайтерів, статей… На головну сторінку сайту всі відгуки не попадають, тільки ті, які вибирає модератор. Про біржу потрапив на головну. Про фотоапарат розчинився серед іншої подібної інформації у відповідному розділі сайту. За 20 днів відгук про фотоапарат продивились всього 1 раз, про біржу, відгук про яку був на головній півтора дні – 30 разів. Загалом заробив 3 російських рублі.
Висновок – марна трата часу та сил. Не маю уявлення як там можна заробляти. Якби платили по рублю за перегляд, тоді згоден.

1 коментар :

  1. Погоджуюся з висновком! Ще є багато сайтів де пропонують давати відповіді на анкетні данні по товару чи послузі. І так само марна трата часу і сил.

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.