пʼятниця, 14 січня 2011 р.

Хочу новий мобільник!

Новий мобільний потрібен не тому, що старий набрид, ні, він просто впав і зламався. Тепер на весь екран одна велика кольорова пляма. В сервісі сказали що екранів для таких моделей немає і не буде, бо телефон старий… Та й давно вже пора було оновити мобільник.

Майже 4 роки користувався LG C2500. І не дорогий і надійний. Нормальний такий телефончик був. І падав не раз, і корпус був подряпаний і клавіші трохи вже стерлися, але працював нормально. А тут так невдало впав… Треба купувати щось нове. Ні, дорогих телефонів не хочу, не потрібно мені це. Хочу щось недороге, до 700 гривень, надійне та практичне. Що вибрати? Який телефон порадите?

Передивлявся цю цінову категорію на сайті Розетки. Примітив кілька. Перший це Samsung C3200,  другий - Nokia 2330 та третій - LG GX200. Як гадаєте, що вибрати. Ваші варіанти мобільного телефону до 700 грн.? І ще, хто купував в інтернет-магазині за Вебмані – поділіться досвідом.

4 коментарі :

 1. Я собі купив ч-б нокію з радіо і ліхтариком за 300 ще ніц їй не бравукало і батареї на тиждень вистачає.

  ВідповістиВидалити
 2. Купував в розетці, все прийшло нормально забрав в них на складі., за вебмані купував футболку, приїхала, привезли до хати.

  ВідповістиВидалити
 3. ELECTRIC, взагалі Нокія чи 2330?

  Остап, дякую. А склад Розетки працює тільки по замовленнях, тобто щоб просто прийти і щось купити не можна? Мені щоб замовлення забрати доведеться їхати до обласного центру.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.