четвер, 13 січня 2011 р.

Новини блогосфери. Юрко Блогер

Сьогодні розгляну блог ще одного айтішника, тепер уже зі Львова Юрка, під назвою Юрко Блогер.

Розпочну, як завжди з дизайну, адже це перше, що бачить користувач інтернету, зайшовши на блог. На мою думку підібраний він не зовсім вдало. Якийсь тяжкий для сприйняття. Похмурий. Яскраві салатові букви на темно-зеленому фоні, темні прямокутники дописів з білим текстом навантажують очі. Читати трохи незручно. Хочеться чогось світлішого, легшого.
yurko
У верхній горизонтальній менюшці два пункти. Це - Мої закладки, де всього одне посилання на CentOS віртуальний веб-хостинг, та Журнал Linux Format – Downloads – з посиланнями на завантаження архівних номерів цього журналу. І знову цей яскравий салатовий колір який ріже очі… Мета цих пунктів була б зрозуміла мені, як читачу блогу що вперше зайшов, якби сам блог був присвячений Лінуксу, а так ніби тематики висвітлюються різні… Чому посилання саме на журнал Лінукс Формат не знаю.
А ще в самому низу блога бігають один за одним ціла куча банерів різноманітних каталогів. Там їх близько 30! Ого!
Тепер до змісту. Як пише сам Юрко, на блозі можна знайти його думки і багато чого цікавого та корисного. Перше, що кидається в очі, це опитування серед відвідувачів блога. А цікавить Юрка питання чи є в Україні лідер опозиції. Далі йдуть дописи на різноманітні теми, але в більшості на технічні, розбавлені гумористичними відступами та розповідями із життя. Як я зрозумів, блог ще молодий, дописів ще небагато. Ще є куди розвиватися…
Якщо ви автор блога чи сайту – залишайте коментарі. Обов’язково напишу огляд. Буду вдячний за зворотне посилання на свій блог з вашого боку.

1 коментар :

  1. Привіт! Дякую! За огляд! Так згоден що до оформлення шаблону блогу! Є над чим працювати та блог це більше захоплення на яке не вистачає часу. Тож з часом зміни будуть мати місце. Що до посилань то відразу планувалося що це буде тематичний блог але час показав що на це брак часу і багато вже різних думок в голові. То посилання там живуть ще з цих часів. Що до каталогів то при бажанні давайте данні і прожену Ваш ресурс по каталогах. Дякую критика відкриває очі!!!

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.