понеділок, 10 січня 2011 р.

Кнопки для соціальних мереж та блогів

Натрапив сьогодні на сервіс Яндекса, який пропонує додати на сайт чи блог кнопки для додавання дописів у соціальні мережі та блоги. З одного боку зручно. Ви блукаєте по всесвітній мережі в пошуках чогось потрібного чи цікавого. Знайшли і одним легким натисканням на кнопку анонс знайденого вами допису розміщується на вашій стіні Вконтактє чи, наприклад, на вашому блозі, який ведете на ЖЖ чи Твіттері. Але з іншого боку, хто цим користується на практиці? Сам ніколи на такі кнопочки не натискаю, хоча маю аккаунти як у соціальних мережах так і на інших блогоплатформах. Чому? Напевно тому, що не є активним їх учасником та звик корисну інформацію закладати прямо в браузері. Ось чому мені цікаво, чи багато читачів блогів додають дописи до тих соціальних мереж, в яких вони зареєстровані. Чи потрібно це їм? Якщо користуєтесь кнопками соціальних закладок та хочете побачити їх на моєму блозі – залишайте коментарі.
Тепер до самих кнопок. Яндекс пропонує блок кнопок для додавання дописів у Я.ру, Вконтакте, Facebook, Twitter, Одноклассники, Friendfeed, МойМир, Livejournal. Якщо вам всі не потрібні, можна обирати тільки ті, кнопки які хочете побачити. Це все має ось такий вигляд.
Якщо це комусь буде потрібно то додам ці кнопочки і собі на блог.

2 коментарі :

  1. теж не так часто використовую. навіть так склалось що частіше використовую для своїх статей, ніж для чужих.

    ВідповістиВидалити
  2. Використовувати для своїх дописів також була ідея, але ті кнопочки додають тільки посилання. Якби ще й коротенький текст....

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.