вівторок, 4 січня 2011 р.

Новини блогосфери. Халява по-українськи

Сьогодні мова піде про блог під назвою Халява по-українськи, автором якого є айтішник з Тернополя Андрій Вовк.
Дизайн блога новорічно-подарунково-іграшковий. Я б сказав, навіть трохи дитячий. Дід Мороз, цукерки, іграшки, келихи… – ось що в першу чергу кидається в очі. Навесні, напевно, побачимо інший шаблон.

Горизонтальне меню. Тут всього чотири пункти – Головна, Про блог, RSS та Вхід. При наведені мишкою на пункти меню виринає текст англійською. Також не перекладений напис біля вікна пошуку по блогу та привітання і напис Архів блогу. Хоча, як на мене, це дрібнички, та ніяких незручностей не створюють. При натисканні на пункт меню Про блог вантажиться головна сторінка. Також не знаю для чого там пункт Вхід, який потрібен тільки автору блогу і аж ніяк не відвідувачам.
Бокова колонка розміщена ліворуч від основного тексту та розпочинається з реклами від Google. Далі йдуть читачі блогу, яких, поки-що тільки два, опитування про те, чи ви любите халяву. Не зовсім розумію мету такого опитування. Після цього можна побачити архів записів на блозі, хмаринку тегів та лічильники. На мій погляд, не вистачає стандартної оранжевої кнопочки отримання дописів через RSS та на e-mail.
Ну з дизайном ніби розібралися, тепер про головне, про зміст. Отже, автор пише на блозі про халяву, тобто про те, що роздають безкоштовно виробники товарів під час рекламних акцій та знижок, які діють на території України. Доволі цікава ідея для блога. Часто чуєш по телевізору чи радіо що та чи інша фірма проводить якусь акцію, а шукати їх сайт та умови не завжди хочеться. А тут всі акції зібрані на одному блозі. Думаю що досить зручно для тих хто таким цікавиться. Особисто мені всі ці акції не цікаві, та й обіцяної халяви на блозі не знайшов. Купити продукцію, відправити СМС та нічого не отримати то є халява? Учасників мільйон, а призів всього кілька. Ну не вірю… то все вигідно тільки організаторам. Ось така думка. А загалом цікава підбірка, хоча я б зробив трохи по іншому. Шукав акцію, брав у ній участь, а потім описував би свої враження на блозі. Як така ідея?
Якщо ви автор блога чи сайту – залишайте коментарі. Обов’язково напишу огляд. Буду вдячний за зворотне посилання на свій блог з вашого боку.

4 коментарі :

 1. Думаю час покаже де халява! А що до "Якщо ви автор блога чи сайту – залишайте коментарі. Обов’язково напишу огляд." Посилання http://yurko-blogger.blogspot.com/ Готово з посиланням - "Буду вдячний за зворотне посилання на свій блог з вашого боку."

  ВідповістиВидалити
 2. дякую за огляд мого блогу. деякі огріхи в дизайні є. Шаблон стандартний просто, ще не встиг переробить. хтів щось новорічне і святкове)
  а в блозі стараюсь викладати тільки цікаві акції. Бо насправді їх є велика маса, але варті уваги не всі.

  ВідповістиВидалити
 3. Андрій, та нормальний шаблон... Я от раніше також все "хімічив" з тими шаблонами. Буває налаштуєш все, потім побачив новий шаблон, ніби кращий, поставив, віджети позлітали, знову налаштовуй... чи в коді копирсайся... Вирішив вже не чіпати та й також на стандартному зупинився.

  ВідповістиВидалити
 4. Юрко, вже пишу... Завтра думаю що опублікую.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.