понеділок, 3 січня 2011 р.

Новини блогосфери. Блог Бебеккіни Кузякі

Продовжую писати про нові блоги, які знаходжу в мережі інтернет, про новини блогосфери. Сьогодні коротенько розповім про блог Каті із Києва, яка пише російською мовою, з незрозумілою для мене назвою Бебеккины Кузяки

Чому така назва невідомо, що таке Кузяки - не знаю? Блог розміщений на безкоштовній платформі для ведення блогів blogger.com. Приємний, світлий, позитивний дизайн, не перевантажений зайвою інформацією. В правій колонці спочатку розміщена інформація про автора (посилання на профіль), потім список читачів, архів блогу та категорії, на які поділені дописи.

А от до самого шаблона є зауваження. Це не перекладені з англійської пункти меню Home, About, Posts RSS, Contact. Не зрозуміло для чого існують пункти меню About та Contact адже ніякої інформації вони не містять. Далі ширина шаблона. При розрішені монітора 1024Х768 блог по ширині не поміщається. В той же час з правого боку від дописів занадто багато вільного місця. Для чого робити такий відступ від текстів допису до сайдбара? Те ж саме можна сказати і про шапку блога, де крім назви нічого немає.

bebeka

Сам блог присвячений фотомистецтву. Авторка шукає цікаві фотографії в мережі інтернет та щоденно публікує їх на своєму блозі з коротеньким описом. Бебеккины Кузяки доволі популярний, кожен допис та кожне фото активно коментується читачами, яких зараз більше 400. Постійно слідкую за новими дописами на цьому блозі. Більшість опублікованих там фотографій таки дійсно незвично красиві, нестандартні, цікаві. Але незрозуміло, якщо авторка захоплюється фотомистецтвом – то чому не публікує власні роботи?

Якщо ви автор блога чи сайту – залишайте коментарі. Обов’язково напишу огляд. Буду вдячний за зворотне посилання на свій блог з вашого боку.

1 коментар :

  1. цікавий блог. доречі в нього хороші показники прихильників. Жаль що російською мовою, хоча для фото-блогу мова великої ролі не грає.

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.