неділя, 2 січня 2011 р.

Як перевірити швидкість Інтернету

Перевірка швидкості інтернету робиться  досить таки просто. Для цього непотрібно завантажувати, встановлювати та використовувати якесь програмне забезпечення. Виміряти швидкість інтернету можна на сайтах, які надають таку послугу. Під час тесту перевіряється швидкість, з якою ви зможете завантажувати з інтернету  та віддавати інформацію. Отже, кілька сайтів які дозволяють зробити тест на швидкість інтернету.
speedtest.net – при завантаженні сайту автоматично буде визначено розташування серверів вашого провайдера інтернету та буде запропоновано протестувати один із них (позначається великою жовтою зірочкою). Все що від вас вимагається – це натиснути кнопку Begin Test та зачекати результатів. Але щоб результат був вірним необхідно перед початком тесту відключити програми для закачки файлів, зупинити перегляд телеканалів або прослуховування радіо, якщо це здійснюється в даний момент на вашому комп’ютері.
speedtest.net
В таблиці з результатами зможете побачити з якою швидкістю завантажується та вивантажується інформація, скільки з вашою швидкістю інтернету потрібно буде часу на завантаження музичного файлу, кліпу чи фільму, а також інформацію про Вашого провайдера. Ось результати тестування мого інтернету. У мене безлімітний інтернет ОГО від Укртелекому.

Ще один сайт, що надає послугу перевірки швидкості інтернету – https://2ip.ru/speed/. В запропонованій формі ви побачите назву вашого провайдера, який буде визначений автоматично.  Після чого натиснути кнопку Тестировать.
2ip.ru
Чекаємо…. отримуємо результат. Для більшої точності результату такий тест потрібно провести кілька разів підряд.

Ось так коротко я розповів про сайти, якими користуюся щоб виміряти швидкість інтернету.

Оновлено (2019 рік)!
Результат тестування швидкості того ж Укртелекому через 8 років.


2 коментарі :

  1. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

    ВідповістиВидалити
  2. behemot, поясни до чого тут про смс та паролі до поштової скриньки?

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.