четвер, 23 грудня 2010 р.

У браузера Opera 10 з’явились розширення

З випуском десятої версії браузера Opera з’явилась можливість встановлювати розширення, які покращують його функціональні можливості. З їх допомогою, наприклад, можна перекладати веб-сторінки відвідуваного сайту, завантажувати відео, блокувати рекламу, дізнаватися погоду, курс валют і таке інше.
Отже, щоб встановити необхідні вам розширення потрібно перейти Меню – Розширення – Завантажити розширення. Відкриється сторінка, на якій і будете обирати те розширення, яке захочете.  Установка аналогічна як в браузері Google Chrome. Розширення встановлюються без перезапуску браузера (Firefox, наприклад, потрібно постійно перезапускати), що є дуже зручно. Видаляти встановлені розширення можна перейшовши Меню – Розширення – Керування розширеннями.
На даний час на сторінці завантаження присутні 256 розширень, що є не дуже багато порівняно з іншими браузерами. Поставив на свій браузер розширення для блокування реклами, завантаження відео з youtube, он-лайн перевірки посилань на наявність вірусів, пошуку картинок в інтернеті та індикатори Google PR та Yandex ТИЦ. Так, швиденько переглянув всі розширення і ніби більше нічого потрібного не знайшов. Хоча, можливо, щось і пропустив.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.