четвер, 9 грудня 2010 р.

Кому потрібні скани чужих паспортів?

Як і обіцяв продовжую тему про те, як можна виманити скан паспорта. Давайте спробуємо розібратися, а кому ж ті скани паспортів потрібні, що їх збирають, напевно сотнями, а потім успішно продають. На мою думку, більшість таких зібраних сканів йде на відмивання бонусів букмекерських контор та покеррумів чи хоч того ж самого PokerStrategy. Адже більшість людей, які цікавляться ставками на спорт чи покером знає що майже кожен такий заклад дає своїм новим гравцям бонус у вигляді деякої суми в процентах від першого депозиту, або одну чи більше безкоштовних ставок. І дається такий бонус всього один раз і на одну людину. А для цього вимагають відіслати в букмекерську контору скан свого паспорта. Деякі хочуть отримати його зразу ж після відкриття рахунку, інші – після намагання вивести виграні гроші. Ось тут і можуть бути використані викрадені скани чужих паспортів.
Ще декілька років тому грамотний бонусхантер міг заробляти на бонусах по кілька сотень, а може і тисяч доларів на місяць. Чим більше хочеш бонусів – тим більше потрібно відкривати лівих рахунків та висилати скани паспортів. Звісно, що у кожній конторі чи румі є своя служба безпеки, яка бореться з цим явищем, але за всіма хіба услідкуєш. Хоча все частіше контори відмовляють в бонусах гравцям із бувшого СНД. Думаю що це і є основне призначення викрадених сканів.

А ще на скан, мабуть, можна зареєструвати домен під сайт із сумнівним контентом. Брати участь у якихось конкурсах, де потрібно давати свої данні, чи грати в он-лайн ігри. Ну що іще можна зробити зі сканом чужого паспорта? Теоретично ще можна взяти кредит. Але тут треба мати спільника в банку, якому після отримання грошей треба буде звідти терміново зникати. Та й ніхто не заставить людину платити кредит, який вона не брала. Адже можна довести що підпис на договорі підроблений, чи що її в момент підписання договору просто не могло бути в тому банку… і т.д. Та і ризикувати цим мало хто стане. Краще відмивати собі спокійно бонуси і нізащо не переживати… Думаю що це основне призначення крадених сканів паспорта. Як думаєте?
Запитаєте до чого тут PokerStrategy. Та ні до чого. Як на мене то несправедливо їх звинувачують. Адже існує багато простіших способів отримати скан чужого паспорта. І ще, про безкоштовний сир, який буває звісно де. Покерстратеджі ніяких грошей безкоштовно не роздає. Гроші дає, скоріш за все, покеррум, в якому ви виявили бажання пограти у вигляді бездепозитного бонусу. І виводити їх не можна доти, доки не наберете відповідної кількості очок. А щоб їх набрати треба не один тиждень просидіти за покерним столом на мікролімітах.  А Покерстратежі має прибуток з кожного такого гравця. Так що не все тут просто.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.