пʼятниця, 24 грудня 2010 р.

Ліцензійні програми - безкоштовно

Free place to sleep

Автор блогу psiho.te.ua підказав сьогодні посилання на один цікавий сайт, на якому щоденно роздають ліцензійні програми безкоштовно. Непогано, правда? Це проект Giveaway of the day. Вони пропонують найкращі програми від відомих розробників. Кожен день на сайті з'являється нова ліцензійна програма, яку можна скачати тільки протягом обмеженого часу - 24 годин з моменту публікування. Програмою можна користуватися тільки для некомерційного використання. Також у вас не буде можливості її оновлювати та отримувати технічну підтримку від розробників. Як заявляють автори проекту це все абсолютно законно.
На підставі угоди з розробниками програм вони купують ліцензійний ключ, а потім роздають його безкоштовно. Також сказано що користувач зможе зареєструвати програму цим ключем тільки після того як завантажить спеціальну програму для перевірки та погодиться з умовами використання. От тільки яка це буде перевірка не сказано. Напевно в цьому і схована безкоштовність програм. Не знаю. Сам ще нічого не закачував.

Щоб бути завжди в курсі що роздається сьогодні можна додати на свій блог спеціальний тікер, на якому буде відображатися інформація про сьогоднішню роздачу. Ось такий сайт. Хто що думає, хто вже користувався?.

Я переглянув попередні роздачі та нічого цікавого для себе не знайшов. Звичайні програмки - календарі, органайзери, для видалення непотрібних файлів, чищення реєстру, аудіо-відео конвертери і тому подібне. От якби там нахаляву роздавали Фотошоп, Офіс, Віндовс чи хоча би антивіруси - тоді друге діло... А так. Є багато безкоштовних програм що виконують такі ж самі функції та при цьому не потрібно чекати чергової роздачі халяви та проходити якусь ще не зрозумілу перевірку. Хоча їхній інформер додав на блог. Може щось цікаве таки з'явиться.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.