середа, 29 грудня 2010 р.

Новий Рік вже скоро

До Нового Року залишилось зовсім нічого - трохи більше двох днів. Новий Рік 2011 вже на порозі. В дитячих садочках вже святкують - лунають пісні про Новий Рік та вірші про Новий Рік. Але у мене настрій щось не дуже святковий? Щось не відчувається. Не знаю чому. Чекаєш приходу Нового Року з надією, що у ньому щось зміниться, все буде набагато ліпше ніж торік... а нічого не відбувається. Прокидаєшся першого числа - звичайний зимовий день. Та ще й і ці стандартні новорічні фільми в новорічну ніч крутять по всіх телеканалах - "Іронія долі", "Міцний горішок", "Сам вдома". Напевно що і цей раз будуть. Стандарті Новорічні концерти на телеканалах - щось так собі подумав, адже ці новорічні мюзікли та передачі знімають задовго до нового року, а на телеекрані представляють це як прямий ефір - нецікаво. Стандартне святкування. Поїли, попили, послухали Президента, знову поїли, попили та й пішли спати... Таки не дурно кажуть що очікування свята краще самого свята.

Зате погода піднімає настрій - вона справжня, новорічна! Кілька днів підряд йшов сніг. Дерева, будинки, вулиці - все в снігу. Сьогодні сонечко та чисте небо. Краса.

1 коментар :

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.