субота, 25 грудня 2010 р.

Чи можна заробляти гроші написанням відгуків?

Вчора натрапив на один блог, в якому автор розхвалював сайт otzovik.com. Казав що то дуже класний сервіс з яким можна непогано заробляти пишучи відгуки про той чи інший товар, послуги, сайти, книги, фільми та тому подібне. Ніби і не складно. Сидиш собі, пишеш невеличкі відгуки та заробляєш гроші. Зацікавився. Вирішив глянути що то за сайт.

Отже, як це працює. Ви пишете відгуки та отримуєте гроші за перегляди вашого відгуку відвідувачами цього сайту. Сума винагороди за кожну тисячу переглядів вашого відгуку складає від 30 до 300 російських рублів, тобто десь приблизно від 1 до 10 американських доларів. І ця сума залежить від якості написаного відгуку та від наявності в ньому фото або відеоматеріалів. Писати треба мінімум 1 відгук в місяць, інакше акаунт стане неактивним. Мінімальна сума виплат 200 російських рублів. Написано, що гроші нараховуються щоденно за кожен унікальний перегляд вашого відгуку, що суперечить попередньому пункту, де сказано що платять тільки за кожну 1000 переглядів. Незрозуміло. До того ж, такий перегляд повинен тривати не менше 15 секунд. Повторні перегляди не зараховуються. В правилах написано що гроші можна вивести будь-яким доступним способом. Але на сайті доступні тільки веб-мані. Дивно. Написали б що вивід тільки через них.

Існує також реферальна програма. Обіцяють платити 20 % від комісії системи за кожного користувача. Комісія на даний час складає… а скільки ж вона складає чомусь ніде не знайшов. Ось так. Ну думаю відсотків 5-10. Так що рефералів потрібно хоча б сотню. І активних, щоб заробляли побільше.

Що я про це думаю. Почитав відгуки. Не дуже багато і як завжди різні. Одні хвалять. Пишуть що можна нормально заробляти аж по 200!!! рублів на місяць. Цікаво для кого така сума заробітку в місяць є нормальною. Якби ж в доларах то згоден, а так що ж вони хвалять??? Але щоб все вияснити потрібно спробувати самому. Вже зареєструвався. Тепер треба придумати якусь популярну тему, про що шукають відгуки, та й щось скласти. Подивлюсь скільки переглядів буде за місяць. Якщо за один відгук буде капати хоча б 1-2 долара в місяць – тоді дійсно можна працювати. Написав 50-100 відгуків та й спокійнісінько собі отримуєш по 50-100 доларів пасивного доходу на місяць. Ну це так, з області фантастики. Взагалі то думаю що це непогана ідея для авторів сайту. Створили сайт, щоденно отримують майже безкоштовний та унікальний контент, розміщують рекламу на сайті та отримують самі справді пасивний дохід, який обіцяють своїм авторам. Адже доки твою новину не подивляться мінімум 1000 разів гроші не отримаєш. Хоча можливо я і не правий. Подивимось.

На мою думку, якщо вмієте добре писати краще продавати ось такі відгуки на біржах готового контенту.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.