субота, 25 грудня 2010 р.

Стратегія Д’Аламбера

Напишу трохи про ставки, а точніше про стратегії по яких можна грати. Адже більшість гравців в букмекерських конторах грає просто так, ставлячи ставку на ту команду, яка більше подобається, чи ту, яка, на їхню думку, обов’язково повинна перемогти. І не всі з них знають, що існують стратегії спортивних ставок. І таких стратегій існує багато. Ось хочу протестувати чи дійсно вони діють. Чи граючи по одній з них можна завжди залишатись в плюсі.
Тестувати стратегії буду на демо-рахунку в букмекерській конторі Бетсіті. Там для початку дається 10000 умовних рублів. Ну це не так важливо. Можна взяти, хоча б, 100 чи 1000 доларів.
Тепер про саму стратегію. Все доволі просто. Беремо за одиницю деякий відсоток від свого начального банку, в моєму випадку я брав 10% – це 1000 рублів. Хоча, як показала подальша практика, краще було б брати 5% – 500 рублів. Але вже є як є. Отже, ставимо 1000 на подію з коефіцієнтом не нижче 3,0. Якщо виграли – повторюємо те ж саме. Програли – суму наступної ставки збільшуємо ще на одиницю, тобто до 2000. Знову програли – наступна ставка вже 3000. Виграли – повертаємось до початкової суми в 1000 рублів. Після 12 ставок вдалося підняти початковий віртуальний банк більш ніж в три  рази. Але поки-що це не показник. Потрібно дивитись що буде на дистанції, наприклад, після 50 зроблених ставок. Якщо плюс – значить можна грати так і на справжні гроші.
Переваги цієї стратегії: можна дуже швидко збільшити свій початковий ігровий банк.
Недоліки: можна потрапити в полосу невезінь та програвати багато ставок підряд. Також існує і проблема з постійним пошуком високих коефіцієнтів, вище 3,0.

1 коментар :

 1. Стратегія ефективна тільки до 7-го промаху) І чим далі тим ця ефективність нижча, навіть до мінусів.

  (При умові кф 3.0)
  1+2+3+4+5+6=21
  7*3=21
  21-21=0$

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.