середа, 29 грудня 2010 р.

Новини блогосфери. Випуск 1

Сьогодні розпочну рубрику, в якій розповідатиму про новини україномовних та російськомовних блогів, про що пишуть, чим живуть. Якщо натрапляю на цікавий блог - додаю його в свою френдстрічку. Там вже зібралось трохи блогів.

Отже, розпочну з блогу Олександра з Хмельницького akhe.info, який перед Новим Роком проводить конкурс на кращий новорічний сценарій. Для участі в конкурсі необхідно спочатку написати замітку про те, що такий конкурс проводиться із посиланням на блог автора та зробити ретвіт його допису про конкурс. Потім необхідно написати про те, як ви збираєтесь зустрічати Новий Рік. Можна писати про що завгодно, аби тільки ваш сценарій сподобався Олександру, адже він одноосібно буде визначати двох переможців та поділить між ними 50 доларів призового фонду.

Сам брати участі у цьому конкурсі не буду, оскільки не згоден з таким способом визначення переможців. Який ж це тоді буде конкурс? Це буде просто подарунок від Олександра тому, кому він вважає за потрібне віддати ці гроші. Восени брав участь у ще одному конкурсі Олександра - конкурсі мільйонерів. Тоді було жюрі конкурсу в складі відомих блогерів. Але призового місця не посів, просто не вмію креативно писати, мабуть.

Якщо я ще не знайомий з Вашим блогом - залишайте посилання в коментарях - обов'язково напишу коротенький огляд.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.