неділя, 21 листопада 2010 р.

Windows Live Writer. На перший погляд

Читав на багатьох блогах схвальні відгуки про Windows Live Writer – безкоштовну програмку, за допомогою якої можна писати до свого блога на різних платформах, в тому числі і на blogger. Вирішив і собі спробувати та й подивитися чим таке написання зручніше за стандартне, через веб-інтерфейс blogger.
Програмку можна скачати перейшовши на сайт Windows Live та обравши потрібну вам версію (є окрема версія для Вісти та Сімки та для ХР). Після запуску збереженого інсталятора розпочнеться скачування та встановлення програми. Під час встановлення вам запропонують також інші програмки, такі як месенджер, пошта, тулбар і т.д. Від їх встановлення відмовився залишивши тільки Live Writer .
Після закінчення встановлення у вас запросять доступ до вашого блогу. Потрібно буде вибрати блогплатформу, ввести логін та пароль. Серед запропонованих blogger не знайшов, вибрав інші та вказав адресу свого блога. Після запуску відкривається вікно програми. Воно має ось такий вигляд.
Windows Live Writer
Тепер трохи про можливості програми.
Зображення: Є набагато більше можливостей керування зображенням а ніж у blogger. Можна вибрати довільні розміри зображення, додати тінь, закруглити краї, вибрати спосіб обтікання текстом, обрізати фото, налаштувати яскравість, контраст, повернути або нахилити зображення. Також є можливість додати водяний знак та опис фото (тег alt). Зручно і те, що розміри зображення можна змінювати просто тягнучи мишкою за один із його кутів.
Гіперпосилання: Тут також є більше функцій для вставки гіперпосилання. Можна вибрати щоб посилання відкривалось в новому вікні, додати тег nofollow, зв’язати з одним із попередніх дописів.
На сьогодні все. Продовження у наступних дописах.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.