субота, 2 жовтня 2010 р.

Сервіс синхронізації закладок Xmarks припиняє свою діяльність

Раніше вже писав, що користуюсь сервісом синхронізації закладок Xmarks. Це дуже зручно, коли постійно користуєшся двома або більше комп'ютерами, а закладки, збережені в браузері, потрібно зберігати в актуальному стані та синхронізувати. Але сьогодні прийшов лист від Xmarks з повідомленням про те, що сервіс з нового 2011 року закривається.
Ось текст листа:

Dear Xmarks User,
We've always said we won't email you unless it's important; this is one of those occasions:
Xmarks will be shutting down our free browser synchronization services on January 10, 2011. For details on how to transition to recommended alternatives, consult this page.
For the full story behind the Xmarks shutdown, please read our blog post.
Thank you for being a part of the Xmarks community; we apologize for any inconvenience this step may cause you. We believe we have the best users in the world, and we hope your bookmarks find a new and happy home soon.
Asynchronously,
— The Xmarks Team

Зайшов на блог Xmarks blog.xmarks.com. Там повідомляється, що через фінансові труднощі планується закрити безкоштовний сервіс по синхронізації закладок, але планується ввести платну послугу. Створена сторінка pledgebank.com/XmarksPremium на якій можуть зареєструватися ті, хто згоден платити за користування сервісом синхронізації закладок Xmarks від 10 до 20 доларів на рік. Щоб сервіс продовжив свою роботу уже на платній основі потрібно назбирати 100 000 бажаючих. На даний момент уже є трохи більше 12 000 охочих платити гроші за використання цього сервісу. Якщо маєте бажання - приєднуйтесь. Часу - до 15 жовтня.

Хоча у деяких браузерів є власні сервери для збереження та налаштування закладок. Наприклад, у Google Chrome, можна зберігати свої закладки на сервері  Google.


Підписуйтесь на нові дописи по RSS, або отримуйте їх на свій e-mail.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.