субота, 16 жовтня 2010 р.

Результати конкурсу мільйонерів

Вчора akhe.info оприлюднив результати конкурсу "Як би я потратив мільйон гривень за 24 години". В призери, на жаль, я не потрапив. А переможцем став Wolpix з розповіддю "Как я был миллионером" (wolpix.livejournal.com/75685.html.) На мою думку, цілком заслужена перемога. Написав багато та цікаво. Вітаю! Друге місце у Akceptor (http://akceptor.org/million-in-a-day/) - цікаві ідеї щодо купівлі депутатського портфеля, запису кліпу та будівництво екологічно чистого будинку в Карпатах. Третій приз отримала розповідь "Мільйон — витрачено з любов’ю" (http://teenbank.pp.ua/uk/miljon-vitracheno-z-lyubovyu/). Ось тут мені не зрозуміло по яких критеріях обирало журі переможців. Чи то за кращу розповідь, чи то за кращу ідею? Та й самих оцінок кожної конкурсної роботи немає. Чому? Цікаво було б подивитись хто як оцінив ту чи іншу розповідь. На мій погляд ця робота нічим не відрізняється від інших, що не потрапили на призові місця - ідея там покласти частину грошей в банк на депозит і отримувати відсотки, а на іншу частину полетіти на 8 днів на риболовлю до Кабо-Верде. Хоча за умовами конкурсу умовні гроші потрібно було витратити протягом 24 годин. Але, в будь-якому разі, журі видніше хто справився з цим завдання краще, переможці визначені, конкурс завершено.

Не забуваємо про акцію для блогерів - безкоштовний огляд блога кожному!
Підписуйтесь на нові дописи по RSS, або отримуйте їх на свій e-mail.


Завжди мріяв мати недвижимость в крыму. Збираю гроші.

1 коментар :

  1. У журі різні люди, різні особистості, отже й оцінки різні. Як мені сказали, одні мені ставили високі бали, а дехто й дуже малі. Тобто одним робота сподобалась, іншим не зовсім. Так само й з молодим банкіром.
    Головне не переставати брати участь у конкурсах і вірити в перемогу, та й зусиль для цього прикладати. Я от вже не перший раз пишу конкурсну статтю, теж був одного разу дуже здивований рішенням журі, але ж продовжив писати і от виграв у цьому конкурсі. Бажаю і тобі перемог ;)

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.