вівторок, 5 жовтня 2010 р.

Як створити поштову скриньку - покрокова інструкція плюс картинки

Колись давно, близько двох років тому, писав про те, як створити поштову скриньку. І з того часу цей допис є найпопулярнішим на цьому блозі. Найбільше відвідувачів знаходять мій блог саме по цих ключових словах. От сьогодні, саме створював собі нову поштову скриньку та вирішив написати як це зробити. Справа то дуже проста і займає всього декілька хвилин. Але якщо люди шукають в інтернеті "як створити поштову скриньку" значить не всі ще вміють це робити. Може комусь пригодиться.

Ось коротенька інструкція. Для початку оберемо сайт, на якому будемо створювати свою безкоштовну поштову скриньку. А їх є велика кількість - як українських, російських так і закордонних. Я обрав український сервіс mail.ua. обираємо своє, та й назва у нього відповідна тому, що ми хочемо зробити. Запам'ятовується дуже легко.

Отже, вводимо в браузері адресу mail.ua та потрапляємо на таку сторінку


Далі тиснемо велику червону кнопку "Реєстрація" і потрапляємо на сторінку реєстрації


Тут потрібно ввести бажане ім'я вашої майбутньої пошти, пароль та своє ім'я, яке буде відображатися в отримувачів ваших листів. Зверніть увагу на пароль. Справа від поля вводу є індикатор, який показує його надійність. Коли всі поля заповнені тиснемо кнопку "Зареєструватися". Після цього потрібно буде ще підтвердити що ви людина, а не робот та ввести каптчу - цифри що з'являться на екрані.


Потім ви одразу ж потрапляєте у свою новостворену поштову скриньку. Як бачите, все дуже просто, зручно та швидко. При вашому першому заході з'явиться наступне вікно, в якому вам запропонують записати свій PIN код. Це робиться заради безпеки вашої поштової скриньки. Якщо її зламають, то цей PIN код буде доказом що вона дійсно ваша.


Ось і все. Ваша поштова скринька готова до роботи. Можете сміливо відправляти та отримувати листи. Всі вхідні листи будуть з'являтися у відповідній папці. Після того, як прочитаєте листа, його можна буде видалити або зберегти.


Щоб написати листа потрібно натиснути на значок "Написати". З'явиться вікно "Новий лист". В полі "Кому" вписуєте електронну адресу отримувача. В полі "Тема" кілька слів про сам лист, що ви хочете ним повідомити. Хоча це не є обов'язковим. Якщо бажаєте до листа прикріпити файл - це можна зробити натиснувши відповідний значок "Вкласти файл". Далі в текстовому полі пишемо необхідний текст та форматуємо його за необхідності. Тобто текст можна зробити різними шрифтами, курсивом, виділеним, жирним, порівняти по центру, по ширині, добавити фото в текст і т.п.


Коли все готово залишиться тільки натиснути "Надіслати" і ваш лист буде надіслано адресату. Ось так все просто.

Не забуваємо про акцію для блогерів - безкоштовний огляд блога кожному!
Підписуйтесь на нові дописи по RSS, або отримуйте їх на свій e-mail.

6 коментарів :

 1. Я користуюся пошту від Gmail, навідміну від інших поштових скриньок листи завжди доходять і досить зручна у використанні.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. РУСЛАН ЯБ ТОЖЕ ХОТИЛА ВИДКРИТИ ПОЩТОВУ СКРИНЬКУ ДОПОМОЖЕШ

   Видалити
 2. Руслан, це твій був блог Мегабакс?

  ВідповістиВидалити
 3. m-yarix'е, попередній комент писав інший Руслан. А мій Мегабакс накрили мідним тазом через рік після неоплати їхнього хостингу.

  Проте, блогер - це діагноз. Скоріш за все невиліковний ;). І хоча свого блогу на «нормальному» хостингу ще не завів, час від часу прокручую різні варіанти доменного імені і помаленьку збираю начерки і трепетно зберігаю бекап вордпресу (ряд статей там були цікавими навіть мені ;)...

  Так що, можливо, незабаром запрошу в гості!

  ВідповістиВидалити
 4. сам користуюсь поштою:
  1 на майл.ру - для форумів
  2 на мета.уа - для себе, поштою повністю задоволений. Ось тут відео як там її створити:
  http://youtu.be/MogHzdztt5Y

  сподіваюсь комусь допоможе

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.