понеділок, 27 вересня 2010 р.

postcrossing.com - обмінюємось поштовими листівками

Danish postbox

Нещодавно натрапив в інтернеті на цікавий сервіс по обміну поштовими листівками. Якщо ви колекціонуєте поштові листівки з різних країн світу або тільки плануєте цим зайнятися - вам на postcrossing.com. Ідея сервісу проста. Реєструєтесь, отримуєте адресу іншого учасника, читаєте про нього хто він, чим займається, які листівки хотів би отримувати. Далі йдете і купуєте листівку та відправляєте її по пошті цьому учаснику. Чекаєте поки він її отримає та зареєструє у сервісі postcrossing.com. Після того, як ваша поштова листівка буде зареєстрована, вашу адресу отримає інший учасник сервісу та надішле свою листівку вам. Адреси вибираються випадково з бази учасників.
Трохи статистики. На postcrossing.com зареєстровано більше 200 тис. учасників із 207 країн світу. Жінок в 4 рази більше чоловіків. За 5 років відправлено більше 5 млн. поштівок. На даний час в дорозі перебуває близько 200 тисяч поштівок.

Ідея зібрати колекцію поштівок з усього світу досить таки приваблива. Особливо, дивлячись на те, що через років 10 мало хто буде писати звичайні листи та відправляти поштівки. Інтернет замінив звичайну пошту. e-mail, skype, ICQ - набагато швидші та надійніші способи спілкування.

Вирішив також зяти участь у обміні поштівками, але... Обійшовши всі місцеві райцентрівські магазини канцтоварів, та завітавши в поштове відділення потрібних поштівок так і не знайшов. В магазинах - тільки вітальні листівки - ювілеї, дні народження і т.п. В поштовому відділенні знайшлося кілька таких, що можна відправляти без конверта, але тільки "З Днем Народження!", "З Новим Роком!", та "З 8-им Березня!". Недоречно відправляти такі поштівки, та й одержувачам вони будуть зовсі нецікаві. Восновному люди хочуть отримувати поштівки з краєвидами міст, пам'ятками архітектури, місцевими представниками флори та фауни, національним колоритом і т.п. Був дуже здивований, що таких листівок не знайшлося. На пошті сказали що не завозять подібного, бо ніхто таких не купує. Ось такі справи.

Підписуйтесь на нові дописи по RSS, або отримуйте їх на свій e-mail.

2 коментарі :

 1. але ж є альтернатива - фото! а коли будете у якомусь місті, то загляньте там до пошти чи книжкового, може щось там буде хоча б укр.тематики. ще є онлайн-магазини посткроссерів, де можна купити листівок! зазирни у гугл.
  я вчора лише приєдналась, сьогодні скуплялась. живу у черкасах і теж немає листівок (нейтральних, так сказати), але знайшла з видом черкас + старі черкаси (вінтажні)...
  тому не здавайтесь! якшо геть зовсім немає чого купити, то можна зробити фото самому:-) головне - бажання:-)
  успіхів!

  ВідповістиВидалити
 2. Ну фото не альтернатива. Майже всі посткросери вказують в своєму профайлі що фото їм непотрібно відправляти, тільки поштівки. Хоча вже закинув цю справу.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.