вівторок, 28 вересня 2010 р.

Чи потрібен чат на блозі?

На вашу думку, потрібен на блозі чат чи ні? Чи це залежить від тематики блогу? Для чого взагалі існують чати? Просто для спілкування, чи для того, щоб про щось спитати автора блогу? Вважаю, що на персональному блозі чат не потрібний. Якщо навіть хтось із відвідувачів блога і схоче поспілкуватися з автором, то як визначити чи він у данний час перебуває за комп'ютером чи ні? На тематичному блозі чат був би корисний. Запитати як вирішити ту чи іншу проблему, отримати консультацію чи поділитися своїми думками стосовно тієї чи іншої теми.

Але, можливо, я помиляюся. Тому проведу експеримент та встановлю чат на цьому блозі. Подивимось що з цього вийде. Чат поставлю на окремій сторінці ЧАТ. Встановлюється він легко. Реєстрації не вимагає. Заходимо на сайт yaplet.com, вибираємо add a chat to your site: та тиснемо на зелену кнопку Chat here! Далі вводимо адресу свого сайту чи блогу тиснемо кнопку Generate, отримуємо код та розміщуємо його на своему сайті або блозі в потрібному вам місті. Спілкуємося!

Підписуйтесь на нові дописи по RSS, або отримуйте їх на свій e-mail.

2 коментарі :

  1. забудь про чати, дай їм вже померти спокійно — це атавізм з тих часів, коли ще не існувало соціалок: підліткам треба було кудись виливати(ся).

    ВідповістиВидалити
  2. Ну чому ж чати померають... Згоден, що для спілкування він не годиться, особливо на особистому блозі. Але, навіть в тих самих соціалках, є чати, через які спілкуються. Чати в букмекерських конторах, чи інтернет-магазинах, в яких можна задати запитання чи швидко вирішити якусь неясність.

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.