пʼятниця, 3 вересня 2010 р.

Змінив тарифний план "ОГО"

З настанням осені в тарифних планах інтернету ОГО від Укртелекому ніяких змін так і не відбулося. Якщо і зрівняють тарифи для обласних центрів з іншими населеними пунктами - то це вже не в цьому році. Хоча, можливо, перед новим роком зроблять якийсь подарунок... Тому й вирішив змінити свій тариф «ОГО! 1+» за який платив щомісяця 100 грн. на тариф «ОГО! 512-2010» за 60 грн. на місяць. Зміна тарифу на швидкості відкриття сторінок в браузері ніяк не вплинула, а великих файлів з інтернету не закачую - тоді навіщо платити більше? На сайті Укртелекому в розділі тарифів на інтернет ОГО вказано що швидкість передавання інформації від споживача повинна бути до 3 Мбіт/с, але у мене показує 256 Кбіт/с., хоча це також до 3 Мбіт/с. Зачекаю, коли за 100 грн. на місяць будуть давати 4 Мбіт/с - тоді повернусь, можливо...Після створення власного сайту необхідно буде займатися його розкруткою. Якщо самостійно розкручувати сайт немає можливості то можна пример расчета стоимости раскрутки сайта пошукати в інтернеті.

4 коментарі :

 1. І правильно, в мене 2 мегабіта. В порівнянні з 4-ма різниці ніякої, а з торентів качаю на всіх 8-ми з внутрішньою мережею ОГО.

  ВідповістиВидалити
 2. Так, але ж внутрішня мереже ще не доступня для райцентрів.

  ВідповістиВидалити
 3. А у мене також 512 але у них якась проблема з портом (укртелеком)
  тобто працюю зі швидкістю ультра

  і до речі якщо потрібно збільшити швидкість віддачі в модемі має бути увімкнута модуляція ANEX M

  ВідповістиВидалити
 4. maluy, це як, працюєш на швидкості Ультри а платиш як за 512?

  Дякую. Спробую увімкнути ANEX M подивлюсь чи зміниться віддача.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.