субота, 25 вересня 2010 р.

Як би я потратив мільйон гривень за 24 години

Олександр на своєму блозі akhe.info проводить конкурс “Один день у шкурі мільйонера”. Завдання просте - написати історію про те, як би ви потратили 1 мільйон гривень за 24 години. Як і в кожного конкурса є у нього й призовий фонд в розмірі 600 гривень. За 1 місце - 300, 2 місце - 150 і третє місце 100 грн. І ще 50 гривень - це приз читацьких симпатій. Оцінювати роботу конкурсантів будут відомі в блогосфері хлопці:

Сергій Пішковцій – автор блогу blogoreader.org.ua
Тарас Амброз – автор блогу electric.org.ua
Володимир Карпеєв – автор блогу vovka.su
Александр – автор блогу 9seo.ru
Ярослав Федорак – автор блогу blogosphere.com.ua
Андрій Поданенко – автор блогу – podanenko.com

Спонсори конкурсу:
Найцікавіші фото огляди та креативний дизайн;
Жіноча соціальна мережа;
Реклама за клик, оплата за клик, wm бонусы;
Баркемпы, конференции в Киеве и Украине;
http://blog.ibooki.com.ua/;
Кулінарний блог де є рецепти з фото.

До завершення конкурсу залишилось зовсім мало часу, але, судячи з кількості учасників, нарахував тільки чотирьох, конкурсом не дуже зацікавились. Хоча мені особисто ідея сподобалась.

Отже, читаємо фантазії на тему "Як би я потратив мільйон гривень за 24 години"

У мене є мільйон гривень і його необхідно потратити за 24 години. Тратити ці гроші на купівлю побутової техніки, одежі і тому подібного не збираюсь. Адже техніка зіпсується, одежа зноситься, а мільйон гривень другий раз вже ніхто не подарує. Непоганий варіант з нерухомістю, але тут за 1 день не справишся. Що ж робити?

Варіант перший. Купити золоті зливки та поставити їх зразу ж на депозит в банк. Золото постійно дорожчає, та ще й проценти капати будуть. Те ж саме, тільки купити англійські фунти, японські єни.... 

Варіант другий: Купити в банку монети з дорогоцінних металів з різних країн світу. Думаю мільйона вистачило б на непогану колекцію.

Варіант третій: Купити в банку дорожні чеки на всі гроші. За день думаю це можливо зробити. Гроші витрачені. А далі можна буде придумати як їх використати. Наприклад, поїхати в кругосвітню подорож.

Варіант четвертий: Оплатити своє навчання чи навчання своїх дітей в одному з найпристижніших ВУЗів світу.

Варіант п'ятий: Придбати твори мистецтва, наприклад картину відомого художника.

Варіант шостий: Нещодавно читав в інтернеті, що мер невеличкого італійського містечка роздає майже безкоштовно там будинки тим, хто інвестує у відновлення архітектури містечка більше 30000 доларів. Думаю якщо виявити бажання інвестувати 100 000 доларів, то вони за день все оформлять.

Варіант сьомий: Перевести гроші на свій рахунок на біржі ставок Бетфейр. Потім потроху торгувати на різниці коєфіцієнтів. Думаю можна з того отримувати непоганий прибуток.

Варіант восьмий: Віддати гроші дівчині, дружині, коханці і вона їх до вечора потратить... Жарт.

Можна, мабуть, і далі щось придумувати, але зупинюсь на цих варіантах.

Підписуйтесь на нові дописи по RSS, або отримуйте їх на свій e-mail.

2 коментарі :

  1. я б зразу ж купила кльову рожеву машинку..поїхала по магазинах,накупляла модних шмоток і тому подібне..вечером би тратила по кублах їх...і троха меншу частину звичайно віддала бідним людям,безпритульним дітям і звичайно хворим...=)))))))))

    ВідповістиВидалити
  2. Якось вже дуже просто: машина, шмотки... а щось оригінальніше зможеш???

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.