середа, 21 липня 2010 р.

Проблеми з інтернетом

Кілька днів були проблеми з інтернетом. Модем не хотів тримати зв'язок та обривав його кожних 5-10 хв. Так що працювати було неможливо. Лампочка DSL на модемі то гасла, то знову починала мигати. Сторінки не вантажились. Порадили товариші перевірити конденсатори в модемі. Казали що із-за цього модем не тримає лінію. Розібрав модем - все на місті, конденсаторі цілі. Далі радили залізти в налаштування та поексперементувати із АDSL модуляцією. Цілий вечір з цим програвся, раз десять змінював налаштування - результату ніякого, з'єднання розривається через 2-3 хв. після встановлення. В інтернеті також дуже багато порад з цього приводу....
Звернувся по допомогу на Телеком. Прислали монтера, перевірили лінію і дуже швидко встановили причину. На кабелі, який йшов від розподільчого щитка в квартиру було кілька зкруток, кабель замурований в стіну. І десь там на скрутці, яка була під штукатуркою і не контачило як слід. Поміняв кабель і тепер все гуд. Навіть інтернет почав працювати краще як на старому кабелі.
І ще кілька слів про інтернет "ОГО". Напевно знаєте, що з 5 липня діють нові тарифи на "ОГО". Додали в кілька раз більше швидкості за ті ж самі гроші. Але... але це тільки для жителів обласних центрів та великих міст. А провінція чим гірша? Це як би я жив у обласному центрі то за 100 грн. отримав би «ОГО! 4» зі швидкістю 4 Мбіт/с до споживача та 3 Mбіт/с від споживача, а так маю «ОГО! 1». І де ж справедливість?!  

1 коментар :

 1. Справедливості не існує!
  Юлька, як завджи, бреше! ;)
  І боротися треба не за справедливість - а за інтереси!

  Існує лише доцільність.
  У випадку Юльки - політична,
  у випадку Телекому - економічна.

  Як ти собі уявляєш пустити 4 мегабіти по цих "соплях", розвішаних п'яними монтерами по гілляках дерев і поскручуваними ними ж, бо ті гілляки коливаються віром і рвуть дроти? І так - у кожному райцентрі.

  Ніхто не буде копати траншею і закладати трубу для двох десятків абонентів. Інша річ - дев'ятиповерхівка на кількасот квартир. Там і труба буде, і новенький кабель і, відповідно, гарантовані мегабіти інтернету....

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.