понеділок, 12 липня 2010 р.

Як захистити паролі в браузері

Напевно що є багато користувачів, які зберігають паролі в браузері. Це зручно, не потрібно запам'ятовувати його та кожен раз вводити коли заходиш на свою поштову скриньку чи якийсь форум. Але ж потрібно пам'ятати, що ці паролі можна легко викрасти з вашого комп'ютера. 
Нещодавно читав на одному з форумів про браузер Opera. Виявляється що існує троян, який викрадає файл з паролями. А далі їх вже можуть використовувати на власний розсуд. Я вже раніше писав про те, що Chrome без проблем імпортує збережені паролі з браузера Firefox. Так ось, на тому форумі радять простий спосіб для збереження своїх паролів від крадіжки. Просто потрібно ввести головний пароль для браузера, і тоді якщо навіть файл з паролями викрадуть - розшифрувати його буде неможливо. Щоб встановити головний пароль в Firefox заходимо Інструменти - Налаштування - Безпека - Головний пароль та вводимо пароль. В Opera теж саме - Налаштування - Загальні налаштування - Додатково - Безпека - Встановити пароль. Тепер після запуску браузера потрібно буде кожного разу його вводити один раз за сеанс.
Вирішив перевірити чи зможе Chrome імпортувати збережені паролі з Firefox коли там встановлено головний пароль. Але нічого не вийшло. Паролі не імпортувалися.

2 коментарі :

 1. Ой, не вірю я в це шифрування...
  "Что один человек построил - другой завсегда сломать сможет" (С) "операция Ы"

  Найнабезпечніше зберігати паролі - в голові, формуючи їх за системою, у якій зав'язана адреса чи назва сайту.
  Як компроміс - блокнот.

  Файл також вихід, але його хакерам легше вкрасти, ніж блокнот. ;)

  То тільки Windows 7 дає можливість хакерам виставити руки з монітора (рекламу пам'ятаєш? ;) )

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.