понеділок, 17 травня 2010 р.

Стрілялка Urban-Terror

Гратися в комп'ютерні ігри взагалі то не вистачає часу. Але інколи можу погратися з годинку. Нещодавно закачав гру Urban Terror. Це шутер (стрілялка) від першої особи дуже схожа на Counter-Strike. Гра безкоштовна. Є як для Windows так і для Linux. В грі присутні деілька ігрових режимів. 1 - кожен грає сам за себе та заробляє бали за кожного вбитого ворога. 2- командна гра - те ж саме тільки грають одна команда проти іншої. 3- команди стріляються між собою доки не загинуть всі гравці однієї з команд. 4 - необхідно захопити прапор ворога та принести на свою базу. 5 - команда захоплює карту витісняючи сили супротивника. 6 - одна із команд закладає бомбу та не дозволяє іншій розмінувати.
В основному гра мультиплеєрна, тобто призначена для гри через локальну мережу або в інтернеті, але є можливість додавання комп'ютерних гравців - ботів. З меню гри боти не додаються. Потрібно правити конфігураційні файли або кожен раз вписувати команди в консолі. Зовсім не зручно. Ботів додавати ще не пробував. Спробую - напишу. Через мережу ще теж не грався. Поки що ознайомлююсь.


Зима еще далеко, но многие приобретают дрова заранее. А в этом деле без бензопилы не обойтись.
Все привыкли играть сапер на компьютере, но сапер онлайн также существует.


2 коментарі :

 1. колись пробував… підкупала ідея «реалістичності». виявилося - нецікаво, той самий cs. що по суті не просто «вже набридло» — а ніколи й не подобалося.

  цікавішим — принаймні веселішим в рази — мені видався actioncube (або assaultcube, не пам’ятаю, яка назва наразі актуальна, а яка стара). геймлей швидший, респауни частіші, але — весело, справді.

  цікавішими з точки зору оригінальності задумки є warsow та tremulous.

  ну і нарешті… цікавішим з точки зору наявності сюжету і мережевого кооперативу (!) є старий добрий duke nukem. тепер нативно на linux’і. от так.

  ВідповістиВидалити
 2. пошукав в інтернеті різноманітні інші стрілялки. виявилось що є їх чимало. якщо буде час - позакачую та роздивлюсь ближче.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.