вівторок, 11 травня 2010 р.

Установка плеєра Sopcast в Linux Mint 8

Нещодавно встановив в Linux Mint 8 плеєр Sopcast. А для чого він потрібен? Sopcast це P2P технологія за допомогою якої можна переглядати відео або слухати музику онлайн. Я його встановлював для перегляду спортивних телеканалів, які ведуть он-лайн трансляції. В Лінуксі існує декілька способів установки програм.  Щоб встановити плеєр Sopcast я робив наступне: скачав потрібні deb файли http://sopcast-player.googlecode.com/files/sp-auth_3.0.1_i386.deb та http://sopcast-player.googlecode.com/files/sopcast-player_0.3.0-0ubuntu1_i386.deb - далі встановив їх. Спочатку перший, потім другий. Потім потрібно зробити так, щоб Firefox перехоплював посилання на відеотрансляції та запускав Sopcast плеєр. Але як це зробити ще не знаю, тому дивлюся трансляції відкриваючи посилання через меню Файл - Открыть. Список спортивних трансляцій беру з сайтів livetv.ru та myp2p.eu.

Автомобили Мерседес очень комфортные и надежные. Но и они ломаются. Поэтому Автосервис и ремонт Mercedes (мерседес) вам обязательно понадобится.
Если интересуетесь сервисами продажи постоянных ссылок - здесь есть неплохой список.


Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.