субота, 1 травня 2010 р.

Новий тарифний план «ОГО! 512-2010»

Ну ось, із сьогоднішнього дня Укртелеком ввів новий тарифний план «ОГО! 512-2010». Ввели його, напевно, в першу чергу тільки для тих, хто користувався інтернетом зі швидкістю 256 кбіт/с за 60 грн. З новим тарифним планом «ОГО! 512-2010» тепер за 60 гривень на місяць можна отримати швидкість до 512 кбіт/с. Хоча на сайті вказана швидкість 512 Мбіт/с. Скоріше за все помилка і мається на увазі 512 кбіт/с. Дивіться скріншот.


Інші тарифи залишаються незмінними.
Очікував що вже за 100 грн. на місяць можна буде отримати вдвічі швидший інтернет. Але ще доведеться зачекати.


При строительстве гаража железобетонные перемычки можно покупать прямо на заводе изготовителе железобетонных изделий.
Если нужно продать автомобиль - попробуйте разместить объявление в интернете.
Ремонт ноутбуков на дому очень удобно и выгодно для клиентов.


2 коментарі :

 1. :D
  Була би така "очепятка" на сайті AOL чи іншої контори в цивілізованому світі - в той же день їх би закидали судовими позовами і позивачі вигребли би купету зелені!

  На жаль, для українців це - з кожним днем стає все більш неймовірною казкою....
  :.(

  ВідповістиВидалити
 2. А я таки перейшов саме на 2 мегабіти за 100 гривень - але цей тарифний план діє "тільки для київських". Тепер кіно у файлі на 700 мегабайтів викачується за годину - швидше, ніж дійти до кінотеатру. :)

  Стосовно помилок на сайтах - вони трапляються і у буржуїв і аж ніяк не рідше, ніж у наших, зважаючи на набагато більшу поширеність інтернету. Для врівноваження "потенційної помилки" зазвичай у site policy вказується, що інформація на сайті є "суто інформаційною" - себто не може вважатися істиної у останнії інстанції і бути використаною у якості матеріалів для позову. А то, знаєте, злі хакєри набєжалі, усьо поламалі - а компанії відповідай бо сама винна що погано захищалася. Так що буржуїни теж хитрі - бо в них досвід є і вони на своєму точно вчаться.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.