середа, 5 травня 2010 р.

Як заробити 100 мільйонів доларів

Скільки потрібно часу щоб заробити 100 мільйонів доларів? Якщо працювати і жити на одну зарплату то життя не вистачить щоб мати хоча б соту частину цієї суми. Але можливо дива таки бувають і 100 мільйонів доларів можна заробити лише за місяць?
Отже, нещодавно букмекерська контора Titanbet оголосила конкурс, головний приз якого - 100 мільйонів доларів. І заробити цю суму можна буде за місяць, поки буде тривати Чемпіонат світу з футболу, який розпочнеться вже дуже скоро. Для проведення конкурсу створений навіть спеціальний сайт - http://millionmania.titanbet.com. Головний приз конкурсу отримає той, хто вірно вгадає всі результати матчів Чемпіонату Світу. А таких матчів буде аж 64. Якщо це нікому не вдасться зробити - тоді 1 мільйон доларів отримає той, хто вгадає найбільшу кількість результатів. Ось це вже більш реально. І цей мільйон таки хтось отримає. Прогнози даються так: перемога першої команди, нічия, або перемога другої команди. Коли заповнена форма групового турніру, то згідно ваших прогнозів формується сітка плей-офф - знову даєте прогнози і так далі. Вгадати всі результати напевно нікому не вдасться, а от за мільйон таки варто поборотись. Так що вмикаємо всі свої аналітичні здібності і вперед!!!
Що ж потрібно зробити.
Спочатку необхідно зареєструватися в акції на сайті http://millionmania.titanbet.com. Далі заповнюємо календар Чемпіонату Світу своїми прогнозами. Активуємо себе в конкурсі за допомогою посилання, яке отримаєте на мейл. Потім йдемо на сайт titanbet.com і там реєструємось та вносимо на рахунок будь-яку суму. Мінімум там 10 доларів. Ставимо ці гроші на будь-який з матчів Чемпіонату Світу. Ставку потрібно зробити до початку ЧС. Чекаємо. І, починаючи з 11 червня, нервово і напружено дивимось матчі  Чемпіонату Світу.
Я так прикинув, з 64 матчів реально можна вгадати десь половину, але для перемоги цього явно замало. Хоча коли є такий шанс то чому б і не спробувати...
-->

4 коментарі :

 1. Згоден - 100 мегабаксів вгадати практично нереально, а за 1 позмагатися можна! Тим більше, що результат залежить від цілої низки випадковостей і виграти можна навіть просто тицьнувши "пальцем у небо" ;)

  Успіхів!

  Сам ніколи не спостерігав за матчами, не цікавився футболом чи іншим спортом (як вболівальник) - а твоїм експериментом зацікавився! Висвітлюй тему!

  ВідповістиВидалити
 2. Коли появляться на рахунку гроші - напишу на що ставив. побачимо що з того вийде.

  ВідповістиВидалити
 3. 3433683820292512484657849089281 - ось таке число можливих варіантів закінчення 64 матчів. Хоча і не рандомно ставки ставляться, все одно бувають сенсації, які цього чемпіонату створили Італія і Франція. ІМХО всі 64 вгадати неможливо, а на рахунок мільйона - можна спробувати.

  ВідповістиВидалити
 4. Згоден що всі матчі неможливо вгадати. Переможець цього конкурсу вгадав 36 матчів. Я - тільки 23.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.