вівторок, 27 квітня 2010 р.

Установка скриптів (UserJS) в Opera

Скрипти (UserJS) використовуються в Opera для різноманітних цілей. Наприклад, для блокування реклами, виринаючих вікон, більш зручного завантаження аудіо та відеофайлів і таке інше. 
Нещодавно потрібно було скачати один аудіофайл з сайту "ВКонтакте". Шукати його в кеші браузера складно та й не було бажання. Почав шукати інші способи. Знайшов сайт ru.savefrom.net, на якому, окрім всього іншого знайшов скрипт для збереження відео та аудіофайлів з "ВКонтакте". Щоб скрипт запрацював у вашому браузері Opera спочатку створюємо на комп'ютері папку, в яку копіюємо скрипт. Далі заходимо в Інструменти - Налаштування - Додатково - Вміст - Параметри JavaScript. В полі "Тека JavaScript користувача" вказуємо шлях до папки із збереженим скриптом. Тиснемо "Гаразд". Після перезавантаження сторінки скрипт почне працювати та поряд з файлами з'явиться посилання для завантаження. Таким ж способом встановлюються будь-які інші скрипти.


Вот думаю, какие лучше выбрать ворота для гаража - распашные ворота или раздвижные.
На сайте http://seucomp.ru производят диагностику и ремонт компьютеровНемає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.