вівторок, 6 квітня 2010 р.

Як швидко перейменувати багато фотографій

Нещодавно вирішив навести трохи ладу серед цифрових фотографій збережених на комп'ютері. За кілька років їх виявилось чимало. Багато різних папок, файли названі по різному - та image_025, та Изображение 00025 і тому подібне. Хотів зробити так, що фотографії в папці пронумерувати від 1 і далі відповідно до дати їх створення. Вручну робити це дуже незручно та занадто довго. Почав шукати в інтернеті різні програмки, які вміють таке робити. Скачав та встановив декілька - але щось жодна не сподобалась. Занадто багато різних функцій, кнопочок в меню, та й щоб зрозуміти як зробити так як я цього хочу, потрібно, напевно, спочатку вивчити інструкцію. Але, все ж таки, на одному з форумів знайшов вирішення цієї проблеми. Виявляється, це можна легко та швидко зробити за допомогою Total Commander. Для цього заходимо в папку з потрібними фотографіями, сортуємо їх по даті, натискуючи поле "Дата" на панелі Total Commander та виділяємо всі файли в папці натиснувши комбінацію клавіш  Ctrl+а. Далі натискаємо комбінацію клавіш Ctrl+m, з'явиться вікно "Групповое переименование". В полі "Маска для: имени файла" з випадаючого списка обираємо File[C]. В нижній частині вікна бачимо яке нове ім'я буде у ваших фотографій File1, File2, File3.... Якщо стерти слово " File" то в імені фотографії залишаться тільки цифри 1, 2, 3... 


Натискаємо "Выполнить" та отримуємо бажаний результат.


Хорошие аккумуляторы для ноутбуков hp очень важны. Неприятно будет, если ноутбук отключится в самый неподходящий моемент.
Во многих ветеринарных клиниках можно заказать выезд ветеринар на дом для лечения ваших животных.

2 коментарі :

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.