пʼятниця, 23 квітня 2010 р.

Публікація посилань на дописи в мережі ВКонтакте

Нещодавно з'явилась можливість швидкої публікації посилання на допис в соціальній мережі ВКонтакте за допомогою кнопки або посилання, яке можна побачити під цим дописом. Якщо на кнопку натисне користувач ВКонтакте, то на його сторінці з'явиться невеличка замітка з посиланням на цей допис. Подивлюся чи дасть це якийсь ефект, адже там вже більше 70 мільйонів користувачів. 
Щоб встановити собі таку кнопку потрібно перейти за адресою http://vkontakte.ru/pages.php?act=share, вибрати стиль кнопки, надпис на ній та скопіювати код для вставки на блог. Першу частину коду вставляємо в шаблон після тега head. Для цього переходимо на закладку "Макет" - "Редагувати HTML". Знаходимо тег та після нього вставляємо першу частину отриманого коду. Далі переходимо в "Налаштування" - "Форматування" та в полі "Шаблон допису" вставляємо іншу частину коду. Зберігаємо налаштування. Тепер кнопка "Зберегти ВКонтакте" буде з'являтися після кожного нового допису.

Наилучшие новые технологии, отличный дизайн - это Apple MacBook Air (MC233RSA) - ноутбук от компании Apple.
Духи - это один из лучших подарков для любимой женщины.2 коментарі :

  1. Не буду ставити собі таке...
    Ше мені не хватало, шоб всякі ВК-задроти добралися до мого блогу...

    ВідповістиВидалити
  2. ну це більше заради експерименту, подивитись як ті кнопочки виглядатимуть. хоча вже подумую над тим щоб забрати.

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.