пʼятниця, 26 березня 2010 р.

Індивідуальна RSS іконка безкоштовно

Багатьом, напевно, хочеться мати на своєму блозі якусь індивідуальну RSS іконку, але де ж її таку взяту. Створити самому? Не всі вміють таке робити. Можна скачати в інтернеті безкоштовні іконки, але вибір їх не занадто великий. Сайтів які пропонують безкоштовні RSS іконки небагато.
От сьогодні на блозі Дмітрія Наумова дізнався про один польський сайт, який роздає індивідуальні RSS іконки безкоштовно, але з однією умовою. Щоб отримати свою іконку необхідно взяти участь в акції, яку вони проводить, написавши якісний огляд їхнього сайту та розмістивши його на своєму блозі чи сайті. Якщо ваш огляд сподобається організаторам акції - отримаєте свою індивідуальну RSS іконку.
Я участь в акції не беру. Не знаю для чого мені індивідуальна RSS іконка та щоб я хотів на ній побачити. А ви, якщо маєте бажання, то можете спробувати.
Крім того на сайті є колекція цікавих різноманітних іконок, якими можна безкоштовно користуватися. Ось так вони виглядають.
Для пошуку працівників можна скористатися послугами агентства по подбору персонала.
Якщо є вільний час і немає чим зайнятись то можна погратися MMORPG онлайн игры.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.