вівторок, 30 березня 2010 р.

Декілька розширень для Google Chrome

Для браузера Google Chrome є, напевно, всі такі ж самі розширення як і для Firefox. Але Google Chrome подобається більше тим, що непотрібно кожного разу після встановлення нового додатка перезавантажувати браузер, та й встановлюються вони швидше. В Firefox це доволі незручно.
Так ось переглядав розширення до Google Chrome та знайшов кілька цікавих. 
Webpage Screenshot - з допомогою цього додатка можна робити знімки вебсторінки, яку переглядаєте. Після встановлення в правому верхньому кутку браузера з'явиться іконка зі зображенням фотоапарата.


Є налаштування, які дозволяють вибрати розмір вікна зі сторінкою та захопити повністю веб-сторінку або тільки видиму в даний час її частину. Отримане зображення відкривається в новому вікні. Для його збереження потрібно клацнути правою кнопкою миші та обрати пункт меню "Зберегти зображення як..."
Chrome SEO - ту можна швидко отримати інформацію про індексацію вашого блога чи сайту пошуковими системами, наявність в каталогах, соціальних закладках, кількість зворотніх посилань та іншу SEO інформацію.
 Clickable Links - перетворює лінки, написані просто текстом в клікабельні, тобто такі по яких можна перейти клацнувши лівою кнопкою миші. Наприклад, якщо я напишу адресу http://www.ukr.net - це буде просто текст, і щоб перейти по цьому посиланню його потрібно скопіювати а потім вставити в адресне поле браузера і перейти за цією адресою. З розширенням Clickable Links достатньо клікнути мишкою.
 Web2PDFConverter  - зберігає веб-сторінку в документ PDF формату, який можна завантажити на свій комп'ютер.
Розширень дуже велика кількість, щоб всі передивитися потрібно багато часу.


Напевно, чистка вентилятора macbook доволі важлива процедура для вашого ноутбука.
Виявляється, одяг можна купувати й у інтернеті, наприклад, тут є каталог - сток интернет-магазин одежды. Там щось таки можна вибрати.

Немає коментарів :

Дописати коментар

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.