середа, 3 березня 2010 р.

Chrome імпортує паролі

Виявляється браузер Google Chrome має можливість імпортувати закладки, збережені в браузерах Firefox та Internet Explorer разом із паролями. І робиться це дуже просто та швидко. Отже, якщо ви користувалися деякий час Firefox та Internet Explorer, назберігали там багато закладок та дозволяли браузерові запам'ятовувати свої логіни та паролі до різних інтернет-сервісів, а потім вирішили перейти на  Google Chrome - експортуйте це все в свій новий браузер. Чесно кажучи не думав що одні браузери можуть мати можливість експортувати паролі  з інших. Гадав, що вони там надійно збережені у зашифрованому вигляді. А ні, виявляється можуть.
Отже, запускаємо Google Chrome та заходимо в Налаштування та керування Google Chrome (значок з намальованим гайковим ключем) в правому верхньому куті. У випадаючому меню вибираємо пункт Параметри та заходимо на вкладку Особисті дані. Далі тиснемо кнопку Імпортувати дані... з'являється вікно Імпорт закладок та налаштувань. Обираємо потрібний браузер, елементи для імпорту та натискаємо кнопку Імпорт.


Ось і все.Закладки з паролями уже у Google Chrome. Відкриваємо будь-яку закладку перенесену з попереднього браузера - логін та пароль уже є - нічого вводити непотрібно.
І ще одне. Якщо випадково зберегли пароль а потім його забули - не біда. У Google Chrome можна побачити який логін та пароль було введено в тому ж пункті меню Параметри і на тій ж вкладці але натиснувши на кнопку Показати збережені паролі. Перевірив. Таки працює. Заходжу з Internet Explorer на будь який сайт, в цьому випадку на Блогун, вводжу в поле Логін слово "login", а в поле Пароль слово "parol" та зберігаю його в браузері. Далі експортую в Google Chrome та відкриваю сторінку Блогуна


Як бачимо, логін і пароль вдало імпортувалися. 
Ось така корисна функція є у браузері Google Chrome. З одного боку зручно, а з іншого..?

2 коментарі :

 1. Добре є!!!
  І хто зберігає паролі у браузері?!!!
  Адже може Хром - зможе і троян - і імпортувати, і «експортувати»...
  А потім приходять від друзів в Однокласниках купи запрошень послати кудись-там СМС-ку....

  ВідповістиВидалити
 2. Руслане, як це хто зберігає. Знаю багатьох людей які так роблять.
  От і я про те, особисто я зберігаю паролі в у голові та записую у записник для надійності :)

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.