середа, 31 березня 2010 р.

Скасовую підприємницьку діяльність

Вирішив припинити займатися підприємницькою діяльністю та скасувати СПД. Поки що не вигідно мені цим займатись. Та й місцева влада знову планує підвищувати єдиний податок. Незрозумілою залишається ситуація з обов'язковими пенсійними внесками для приватних підприємців на єдиному податку. Попри скасування постанови судом, Указом Президента, та скасування цієї постанови попереднього Уряду теперішнім все рівно пенсійний вимагав сплатити внески за період дії постанови. Не знаю яка зараз ситуація, в пенсійний ще не ходив. Поки що держреєстратор почав процедуру скасування СПД. Податкова розпочала документальну перевірку, яка необхідна для скасування СПД. Після цього необхідно скасуватися в пенсійному. А повністю СПД скасують аж в червні місяці.
Звісно, платити 200 грн. податку в місяць це не так вже й багато, якщо є нормальний дохід. Але зрівнювати в податках власників магазинів чи кафе з тими, що надають комп'ютерні послуги чи послуги ксерокопіювання неправильно. Доходи то в них різні а податок майже однаковий.
Якщо знайду якусь прибуткову тему тоді знову зареєструюся, а поки що не знаю на чому заробляти. Відкривати кафе чи магазин - великі затрати, які доведеться повертати не один рік перед тим як отримувати чистий прибуток з цієї справи. Непогана тема фото-відеопослуги. Але знову ж тут потрібно вкласти чимало грошей на купівлю обладнання та облаштування приміщення під студію. Окупиться такий бізнес років через 2 не раніше. Та й нема у мене таких грошей. 
Отже найкращий вихід влаштуватися на роботу в будь-яку організацію. Виходить вигідніше ніж бути дрібним підприємцем...

Якщо потрібна квартира можна пошукати объявления об аренде квартир в інтернеті. Їх там багато.
Спорт - це здоров'я. Корисна побігати, поїздити на велосипеді. Але якщо немає такої можливості можна придбати велотренажер.
Хто будує будинок той також копає і криницю, а кольца колодцев можна придбати на заводі ЗБВ.

3 коментарі :

 1. твоя правда. за умови невеликого та нерегулярного доходу СПД - зайвий клопіт. от тіки найманцям зараз так мало платять що задумаєшся про альтернатіви...

  ВідповістиВидалити
 2. О! Саме цього вони й хочуть! Щоби й духу вільного підприємництва у "народних мас" не залишилося! Щоби тільки ходили на РАБоту і запобігали ласки перед хазяями!

  "Криза - це шанс!.... кожному роботодавцеві відчути себе рабовласником" ;)

  Ярославе, не здавайся! Хай скасовуєш реєстрацію - лишайся підприємцем "у душі"! Шукай можливості! Роби не те, що роблять інші!

  ВідповістиВидалити
 3. Святославе, таки мало платять найманим працівникам. У нас в райцентрі в середньому від мінімальної і до 1200-1300 грн. на місяць. А які є альтернативи? Підкажи.

  Руслане, твоя правда. Власники більше платити не будуть, тому що в умовах безробіття люди йдуть навіть на мінімальну зарплату. Навіщо платити більше.
  Та шукаю, шукаю... Може щось підкажеш?

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.