середа, 3 березня 2010 р.

Нові тарифи на інтернет ОГО, але тільки для Києва

З 1 березня Укртелеком ввів нові тарифи на доступ до інтернету за допомогою послуги ОГО. Але, на жаль, така можливість є тільки у жителів Києва. Тепер абоненти мають змогу отримати за ті ж самі гроші значно більшу швидкість. За 60 грн. - 512 кбіт/с, за 100 грн. - 2 Мбіт/с та за 150 грн. - 8 Мбіт/с. Остання швидкість доволі приваблива, так як раніше за 150 грн. можна було отримати лише 2 Мбіт/с.
На жаль, для райцентрів тарифи залишаються незмінними. Хоча 1 Мбіт/с та за 100 грн. непогано, дивлячись на те, що в селах району доводиться людям користуватися інтернетом або через мобілку, або за 60 грн. на місяць зі швидкістю 27-30 кбіт/с по dial-up модему.


Коли потрібна живая музыка на свадьбу або потрібні професійні  музыканты будь де їх не варто шукати. Зазвичай звертаються до професіоналів, які зроблять незабутнім музыкальное сопровождение урочистих подій.

3 коментарі :

 1. Чекаємо травня і такі тарифи будуть у всіх користувачів ОГО.

  ВідповістиВидалити
 2. Ну, у Києві їм легше буде гроші відбити...

  Ще багато чого залежить від якості лінії.
  У Києві - кабелі у трубах під землею, але у нас вони так пообплутували своїми «повітряними» дротами, що дивно, як воно взагалі працює.

  Мені дуже шкода що там нема напруги вольт 600 - тоді би дотримувалися якихось вимог. ;)

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.