середа, 24 лютого 2010 р.

Хmarks - синхронізація закладок між браузерами

 
Якщо користуєтесь різними браузерами - наприклад вдома одним, на роботі іншим з'являється необхідність синхронізації закладок на цікаві веб-сайти в мережі в різних браузерах. Наприклад, сидячи вдома, за компютером, знайшли цікавий сайт, поставили закладку. Прийшли на роботу, запустили браузер, а як зробити щоб ця закладка зявилась і там. Можна переписати вдома на папірець, а потім ввести вручну. Не зручно, але ще якщо й закладок багато то що тоді. В мене також виникала така проблема, я вирішував її використовуючи портативний браузер Opera AC, тобто встановив його на флешку і носив її з собою. Не дуже зручно, та й браузер працює трохи повільніше. Знав що в Opera є можливість синхронізувати закладки через їхній сервер, але ні разу цим не користувався. А нещодавно перейшов на Firefox. Подивився що тут пропонують. Знайшов додаток для синхронізації закладок Хmarks. З його допомогою можна синхронізувати закладки не тільки для Firefox а ще й для Chrom, Internet Explorer та Safari. 
Отже, для встановлення Хmarks заходимо на сайт, натискаємо посилання на завантаження, та встановлюємо додаток. Після встановлення запускається майстер налаштувань. З його допомогою створюємо новий обліковий запис на сервері Хmarks. Далі майстер встановлення запропонує завантажити на сервер закладки та збережені в браузері паролі. Від завантаження паролів я відмовився. Та й взагалі паролі краще зберігати не в браузері, а в записнику в шухляді. Після завершення роботи майстра ваші закладки будуть завантажені та збережені на сервері Хmarks. Якщо будете додавати нові закладки до свого браузера Хmarks буде їх автоматично додавати до уже існуючих. Також синхронізацію можна робити і вручну. 
Далі, щоб перенести збережені закладки в інший браузер на іншому комп'ютері повторюємо ту ж послідовність дій але тільки після встановлення Хmarks вибираємо опцію що у нас уже є обліковий запис та вводимо свій логін та пароль. Після успішного входу в систему запускаємо синхронізацію і через деякий час ваші закладки з'являтися у вашому новому браузері.
Працює в Firefox, Chrom та Internet Explorer. Перевіряв. Всі закладки додалися. Не знаю як з Safari, цим браузером не користуюсь.Для Internet Explorer Хmarks завантажується та встановлюється як звичайна Віндовс-програма. При встановленні додається в автозавантаження та стартує при запуску Віндовс.

Ви все ще качаєте фільми з інтернету? Спробуйте купить dvd в інтернет-магазині.
Хочете працювати з операційною системою Лінукс та не знаєте з чого почати? Запишіться на Бесплатные курсы Linux.

1 коментар :

 1. Класна штука - блогосфера!
  Я уже два місяці як, перетягнув закладки Firefox з Windows на Linux. І тепер щоразу під Віндою (основним вибрав Лінуха) контролюю себе - чи відіслав нову закладку сам собі поштою, або чи додав у соціальні....
  А це - геніальне рішення!!!!

  Ярославу - величезний ріспект і грандіозна уважуха!

  Біжу качати..
  ;)

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.