неділя, 28 лютого 2010 р.

Нові дописи на електронну пошту

Ідею зробити підписку на нові дописи по електронній пошті підказав Руслан Яровий. За що я йому вдячний. Якось раніше не звертав увагу на цю можливість Feedburner.
Вставляється на блог така форма дуже просто. Заходимо в свій обліковий запис на Feedburner (це якщо він у вас вже є) та клацаємо на назві свого фіду. Далі вибираємо закладку "Публикуй" та клацаємо на пункті меню "Подписки по электронной почте". Сервіс не активний. Для його активації натискаємо кнопку "Активировать".


Далі у вікні, що зявилось, обираємо мову, а потім вирішуємо як ми хочемо пропонувати підписку на дописи - додати форму підписки прямо на блог, чи просто вставити посилання, перейшовши по якому читачі побачать форму підписки. В залежності від вашого вибору обираємо відповідний html код та додаємо на свій блог. Додавати можна прямо з тої ж сторінки, обравши Use as a widget in Blogger, або додавши код у гаджет HTML в макеті свого блога. Не забуваємо тиснути кнопку "Сохранить". Ось і все.  

1 коментар :

  1. Молодець, класно розписав!

    А я майже все зробив на англійському інтерфейсі, вбивши купу часу, поки допер, що є можливість переключити мову..
    :)
    Але, я думаю, то - не на шкоду.

    ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.