неділя, 7 лютого 2010 р.

У кого який інтернет?

Вже другий рік користуюся інтернетом від Укртелекому ОГО+ 1 з необмеженим трафіком (швидкість 1 мегабіт, коштує 100 грн.). Укртелеком у нас в районі єдиний інтернет-провайдер, так що обирати немає з чого. Зайшов нещодавно на їхній сайт - нова акція - відмінили до кінця року плату за підключення, вірніше зробили її символічною - 1 грн. Це в тому разі якщо підключаєшся самостійно, якщо з допомогою майстра Укртелекому - то 60 грн. (він прийде додому, налаштує модем та комп'ютер та підключить до інтернету). А до 28 лютого можна підключатись також за 1 грн. та 3 місяці користуватись інтернетом безкоштовно. Взагалі то непогано, але це тільки для нових абонентів. Для старих все залишається по старому. Хотілось б також якихось акцій та зниження цін на тарифи або збільшення швидкості. Хоча, ще кілька років тому з інтернетом з'єднувались через діалап, платили по 3 грн. за годину інтернету при дуже маленькій швидкості.
А ви яким інтернетом користуєтесь і скільки за нього платите?

On-CRM.ru - CRM система для обліку клієнтів, управління завданнями та активізації роботи відділу продаж. 

2 коментарі :

 1. Я також потрапив під цю акцію :) (правда вона була тоді до 31 січня)
  Тобто тепер плачУ по 75 грн. на місяць за тіпа 1Мбіт безліміту.

  А до того користувався Інтретелекомом за ті ж гроші 1500 Мбайт/міс. Вистачало - повідключав картинки, не гайнував часу на Ютюбі. але коли ставив Лінуха і воно починало завантажувати купу всього - серце боліло... ;)

  Та я, в принципі, про інтернет-перипетії у себе писав...

  ВідповістиВидалити
 2. А у меня People Net, пользуюсь вот уже три года - а он становится все хуже и хуже, в магазине говорят - у вас старые модемы - покупайте новые .. хм.. так и недешево же они стоят. У меня уже их два штуки - что третий покупать??? А связь (лично у меня) в последнее время вообще некудышняя.. только ночью еще на былом уровне скорость гасает... хотелось бы что-то проводное, но рядом никаких линий нет - живу в частном секторе

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.