четвер, 4 лютого 2010 р.

Ноутбуки Apple

Компанію Apple Computer заснували в 1976 році Стів Джобсон та Стів Возняк. А в 2007 році назву було скорочена і залишилось тільки слово "Apple". 
На даний час компанія випускає наступні моделі ноутбуків: MacBook, MacBook Pro та MacBook Air.
MacBook використовують в основному для роботи дома та в офісі. На ноуті встановлена операційна система Mac OS X та необхідне програмне забезпечення. 
MacBook Pro - дорогий та потужний ноутбук. Призначений для роботи з графікою та відео. 
MacBook Air - легкий та тонкий ноутбук, який поміщається навіть у папці для паперів. Вага такого ноута 1,36 кг. та товщина 1,9 см.  
Так, хороші ноутбуки виробляє компанія Apple. Хотів би й собі придбати такого, щоправда ціна мені не по кишені. Ось дивлюся, ціна на ноутбук apple в межах від 11 до 19 тис. гривень. 
Два роки тому, коли вирішив змінити свій Pentium I на щось більш сучасне, думав що краще купити - звичайний комп чи ноутбук. Купив звичайний комп'ютер. Обійшлася покупка в 3 тисячі гривень. Ноутбук з аналогічними параметрами на той час коштував близько 5 тисяч. Та й працювати за 19-тидюймовим монітором  комфортніше. Ноут для тих хто працює в дорозі. Для дому він не потрібний. Така моя думка.

3 коментарі :

 1. "Ноут для тих хто працює в дорозі. Для дому він не потрібний. Така моя думка."
  Думка не вірна. Для того, щоб переконатися в протилежному необхідно просто покористуватися ноутбуком хоча б місяць-два. Хоча б з таких причин: захотів, сів собі на диван попрацював, потім пішов на кухню попрацював, на дворі весна, сонечко вийшло - взяв ноутбук пішов на подвіря попрацював. Це просто треба спробувати. Ну і крім того, десь їдеш, кинув собі в сумку і поїхав. Десь в готелі чи в іншому місці завжди на звязку, по скайпу можна поговорити...

  ВідповістиВидалити
 2. Ну не знаю. Ноутбуком в повсякденному житті не користувався. Можливо й справді зручно. Ну інтернет, наприклад. У мене ОГО від Укртелеком. На кухні чи на вулиці попрацювати не вийде. Кабель за собою тягати прийдеться. Мабуть треба спочатку спробувати. В місті мабуть це зручно - інтернет через wi-fi на кожному кроці. У нас цього немає. Та й на вулиці ніразу нікого з ноутом не бачив.

  ВідповістиВидалити
 3. Та то не проблема, що ОГО. Поставив вай фай модем, підключив його до телефонної лінії та й все. Отримуєш задоволення від життя. Тільки запаролити не забути, бо купа халявщиків буде сидіти. :)

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.