неділя, 31 січня 2010 р.

Епідемія троянця Trojan.Winlock

Вчора на електронну пошту отримав листа від компанії "Доктор Веб", в якому повідомляється про епідемію в інтернеті троянця Trojan.Winlock та прохання проінформувати своїх читачів, друзів та знайомих про методи боротьби з ним. На сайті "Доктор Веб" створена для цього спеціальна сторінка

Trojan.Winlock блокує роботу Windows та вимагає відіслати на спеціальний номер платне СМС, після чого отримаєте код для розблокування.

На сайті є скріншоти із заражених комп'ютерів та база кодів для розблокування. Після вдалого розблокування радять скачати антивірусну утиліту Dr.Web CureIt! та просканувати комп'ютер. Також, якщо вам відомі коди для розблокування - можете допомогти іншим переславши їх в лабораторію через спеціальну форму, яка є на сайті.

Сам поки що з таким вірусом не зустрічався. Але декілька знайомих розповідало що у них на комп'ютері був такий вірус. Рятувалися переустановкую операційної системи.

1 коментар :

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.