четвер, 19 листопада 2009 р.

Zillya! Антивірус. Український безкоштовний антивірус

Можливо, для когось це не новина, але нещодавно я вперше дізнався про існування українського безкоштовного антивірусу Zillya!. Компанія-розробник пропонує продукти для домашнього  використання та для бізнесу. Для дому пропонується безкоштовний антивірус із системою захисту від шпигунських та рекламних програм та антивірусний сканер Zillya! Помічник.
Для бізнесу пропонується антивірус та веб-інспектор (такий собі шпигун який повідомляє хто із працівників офісу скільки часу провів у інтернеті, на які сайти заходив і що там робив).
Не знайшов на сайті інформацію про розробників даного продукту. Є тільки адреса електронної пошти.
В інтернеті знайшов порівняльний тест антивіруса Касперського та Зілля. Зілля навіть виявився кращим: сканує швидше, вірусів знаходить більше.
Якщо хтось хоче підтримати проект то може придбати футболку або чашку з логотипом  Zillya! або розмістити їх банер на блозі, наприклад такий:


На своєму комп'ютері поки що цей антивірус не тестував. Можливо, хтось з вас вже ним користується? Які відгуки?

5 коментарів :

 1. Так, він сирий, не завжди стійкий, їсть трохи оперативки, не знаю на скільки надійний, але безкоштовний. Я користуюся і поки що віруси систему не запороли.

  ВідповістиВидалити
 2. Я десь коло двох місяців випадково потрапив на їх сайт, скачав сканер, прогнав комп. Він нічого не знайшов (постійно стоїть Каспер). То й забув про нього...

  А зараз "пускаю біски" openSUSE. ;о)

  ВідповістиВидалити
 3. Хорошая вещь.У меня стоит на компе. Жалоб нет.

  ВідповістиВидалити
 4. запустил помощника который сканирует систему ничего не нашел. сейчас стоит Антивирус Касперский 6.0 WS
  экспериментировать не буду, касперский для меня наилучший , хоть больше оперативки ест чем другие (у меня достаточно) зато никаких вирусов нету

  ВідповістиВидалити
 5. Ця наволоч запорола всі флеш -ігри. Щей побачила трояна в драйвері від відеокарти.

  ВідповістиВидалити

УВАГА!!!
Я коментарі не модерую - але весь спам буде видалятись. Якщо даєте якесь посилання то слідкуйте щоб воно було в тему статті. Дякую.